BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
HABER /  DÜNYA

Tarkan’a ‘Sevgi, Barış, Dostluk’ ödülü

Tarkan’a konser için geldiği Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ‘Sevgi, Barış, Dostluk’ ödülü verildi. Konser sırasında Tarkan hayranı bir bayan ...

Abone ol

Tarkan’a konser için geldiği Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ‘Sevgi, Barış, Dostluk’ ödülü verildi. Konser sırasında Tarkan hayranı bir bayan baygınlık geçirdi.
Kdz. Ereğli ilçesinde bu yıl 20.’si düzenlenen Uluslar arası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nin son akşamında sahne alan Tarkan’a Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık tarafından ‘Sevgi, Barış, Dostluk’ ödülü verildi.
Pop sanatçısı Tarkan, 15 ismin beş yıl önce hayata veda eden Aysel Gürel ’in eserlerini seslendirdiği ’Ayselim’ albümün de yer alan ’Firuze’ şarkısını ilk kez canlı olarak okudu.
Konser sırasında Kdz. Ereğli’ye 4. kez gelen ve ilçenin tanıtımına katkı sağladığı gerekçesi ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık tarafından sanat dalında Tarkan’a ‘Sevgi, Barış, Dostluk’ ödülü verildi. Aldığı ödülün kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Tarkan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür etti.
Konsere kaldığı yerden devam eden Tarkan seyircilere veda ettikten sonra bir kez daha sahneye çıkarak ‘Firuze’ şarkısını ikinci kez seslendirdi.
Bu arada konser sırasında Tarkan hayranı bir bayan özel güvenlik görevlileri kendisini konser alanından dışarı çıkartmaya çalışınca baygınlık geçirdi.
Konser öncesi Tarkan’ın fanlarının gazetecilerin görüntü ve fotoğraf çektiği platforma çıkmak istedi. Buna tepki gösteren gazetecilerle özel güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı. Tarkan’ın özel korumalarının araya girmesi olay daha da büyümeden önlendi.
Kdz. Ereğli’de Cuma günü başlayan ve üç gündür devam eden 20. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali Tarkan konserinin ardından havai fişek gösterileri ile sona erdi.
(İHA)

ÖNCEKİ HABERLER
Bizden daha çevreci bir hükümet yok
Mısır muhalefetinden Mursi'ye ültimatom
İki mutluluk aynı anda
Levent Kırca'dan Erdoğan kehaneti
Ferrari'den film gibi reklam
Üç aylık verimlilik istatistikleri
Brezilya'da kupa finalinde çatışma
Bu haber sigara tiryakileri için...
LYS sonuçları bugün açıklanacak
Gezi Parkı'nın esrarengiz finansörü
Yorumlar