BIST 4.975
DOLAR 19,02
EURO 20,39
ALTIN 1.209,20
HABER /  MEDYA

Survivor'da kim eleniyor Ahmet Dursun isim verdi

Survivor All Star son bölümde dokunulmazlığı gönüllüler kazanınca ünlüler takımından bir kişi elenecek. Fulya Keskin geçen hafta elendi bu hafta kim elenir?

Abone ol

Survivor 2015 All Star yarışmasında dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanınca ünlüler takımından kim elenecek merak konusu oldu. Survivor adasında kişisel dokunulmazlığı kazanan isim ise Ahmet Dursun oldu. Ahmet Dursun açıkça isim verdi ve Hakan ya da Merve Oflaz'ın elenmesini istediğini açıkladı. Ada konseyinde de Merve Oflaz yazıldı.

Survivor'da ünlüler takımı ada konseyinde yine eleme sancısı yaşayacak. Ahmet Dursun'un kişisel dokunulmazlık oyununu kazanması işleri daha da karıştırdı. Survivor ünlüler takımı Ahmet Dursun ve Merve Aydın ittifakı nedeniyle bölünmüş görünüyordu. Geçen hafta elenmek üzere adı en çok yazılan ikinci isim olan Ahmet Dursun bu hafta dokunulmaz olunca 'kim elenecek' sorusunun yanıtı merak konusu oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ AHMET DURSUN İSİM VERDİ
Survivor All Star'a veda edecek üçüncü isim dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından olacak. Geçen hafta Survivor'da ünlüler takımından Fulya Keskin elenmişti. O elemede Fulya Keskin'den sonra adı elenmek üzere çıkan isim Ahmet Dursun olmuştu. Ahmet Dursun bu hafta kişisel dokunulmazlık oyununu kazanınca hesaplar karıştı.
ahmet-dursun-survivor-.jpgSurvivor ünlüler takımı ikiye bölünmüş durumda. Ahmet Dursun 'u hedef alan ve içinde Doğukan Manço'nun da yer aldığı takım ada konseyinde büyük sıkıntı yaşayacak. Ahmet Dursun ise kimin elenmesi istediğini açık açık söyledi. Ahmet Dursun , Pascal ile konuşmasında Hakan'ı yazacağını olmazsa Merve Oflaz'ı göndermek istediğini açıkladı. Pascal Nouma ise 'Merve Oflaz' adını verdi.

SURVİVOR ADA KONSEYİ : MERVE OFLAZ YAZILDI
Survivor ada konseyinde de Ahmet Dursun ve Pascal'ın istediği oldu. Survivor All Star'da elenmek üzere adı çıkan isim Merve Oflaz.  Oylama sonucunda 5 kişi Merfe Oflaz 4 kişi Almeda ve 1 kişi de Hakan'ın ismini verdi.


SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU


SURVİVOR KİŞİSEL DOKUNULMAZLIĞI AHMET DURSUN KAZANDI
Ahmet Dursun kişisel dokunulmazlığı Merve Aydın ile oynadığı oyunla kazandı. Merve Aydın ve Ahmet Dursun Survivor ünlüler adasında 'ittifak' kurmuş haldeler. Haliyle bu dokunulmazlık oyununu Merve Aydın'ın Ahmet Dursun'a ikram ettiği düşünülüyor.


DOKUNULMAZLIK SONRASI SURVİVOR ADASINDA YAŞANANLAR
Dokunulmazlık oyununu 9-6 öne geçmelerine rağmen kaybeden ünlülerde oyun sonrası büyük hüzün hakimdi. Oyunu kazandıktan sonra söz düellosuna giren Gönüllüler, oyunun ardından tartışmaları adaya da taşıdılar. Gönüllüler'de özellikle erkekler Sahra'ya büyük kızgınlık içerisindeydi. Ayrıca Turabi, Begüm'le arasındaki gerginliğe de son noktayı koydu.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI HASAN'IN YANITI
Gönüllüler'de Begüm'le tartışma yaşayan Turabi, üstü kapalı olarak Hasan'a ara buluculuk yapmasını söyledi. Turabi'nin bu tavrı karşısında Hasan'ın tavrı ise çok netti.