BIST 1.114
DOLAR 7,30
EURO 8,61
ALTIN 455,34
HABER /  MAGAZİN

Survivor Hakan'a babalık şoku!

Survivor All Star yarışmasından eli boş dönen Hakan Hatipoğlu'nun babalık isteğine eşi Gizem 'şimdilik düşünmüyorum' yanıtını verdi.

Abone ol

Survivor All Star’dan elenen Hakan Hatipoğlu, her fırsatta baba olmak istediğini dile getiren Hatipoğlu'nun aksine eşi Gizem, "Şimdilik düşünmüyorum" yanıtını verdi.

Survivor All Star'da yarışan Hakan'ın eşi Gizem'le yaptığı konuşmada bebek istediğini dile getirmişti.

Gizem'in "sen gittikten sonra ev bomboş oldu" sözleri üzerine Hakan “Dönüşte dolduracağız evi artık. Eve biraz neşe lazım. Daha da neşe lazım. Umarım sen bu mesajı almışsındır, benden.” dedi.

Bu konuşmalar Gizem ve Hakan'ın birbirlerine bebek sözü verdi olarak değerlendirilmişti.

trend2015611161231161855.jpg

HAKAN'DAN DUYGU DOLU YAZI

Hakan Hatipoğlu elenmesinin ardından Instagram sayfasında duygusal bir yazı yayınladı. Yazısında survivor hayatına dair duygularını anlatan Hatipoğlu, Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlamayı da unutmadı.

İşte o yazı;

'Survivor maceramın sonuna geldik. Hayatımın en dolu, en öğretici ve en güzel 4 ayının ıssız bir adada, sevdiklerimden çok uzakta ve açlıkla geçeceğini tahmin edemezdim. Geriye baktığım zaman çok mücadele ettim, yıprandım, yoruldum ama her gün farklı bir tecrübe ekledim hayatıma Survivor All Star'da... Doğanın gücüne ve merhametine tanık oldum. DNA olarak maymundan sadece yüzde 1 daha üstün olan biz insanların, bir maymunun şartlarında, doğada esasen ne kadar aciz olduğunu gördüm. Çok kişiyle mücadele ettim, çok kişi de benimle... Bazen kırdık, bazen kırıldık. Pes etmeden hepimiz Survivor All Star olmak için mücadele ettik. Benim için herkes Survivor'dı, herkes şampiyondu. Söyleyebileceğim tek şey sevginin ve saygının kıymetini blin. Çünkü hayat size her şeyi veriyor, telefi ettiriyor yada yettiriyor ama sevdiklerinizin ve sağlığın yeri dolmuyor. Bütün Survivorsevdiklerime ve aileme kavuşacağım o anı bekledim. Şimdi benim için eve dönme ve kavuşma zamanı. ayrılıklar da güzeldir, kavuşmalar bir fazlaysa ayrılıktan. Finale kalamadım, All Star olamadım ama iyi bir evlat, iyi bir eş, iyi bir vatandaş olmak için var gücümle hayat mücadeleme devam edeceğim. Ve Survivor boyunca kurguladığım en büyük planı hayata geçirmeyi çok istiyorum, iyi bir baba olabilme hayalimi. Bunu okuyan genç kardeşlerim, çocuklar iyi dinleyin... Hepinizi çok seviyorum, umarım iyi yönlerimi örnek olup kötülerini de yanlış olarak değerlendirmişsinizdir. Ailenizin kıymetini bilin, sizi karşılıksız seven ailenizin sözünü hep dinleyin ve boş yere sakın kırmayın onları, Ben Yeşilay gönüllüsüyüm. Kötü alışkanlıkların sizi kontrol altına almasına sakın izin vermeyin. Gençliğin ve o sizi yorduğunu düşündüğünüz derslerin, kitapların kıymetini bilin. Onlara sarılın. Spor yapın bol bol. Kısaca kendinizi hayata hazırlayın. Çünkü hayat çok zor ve başına gelince, sorumluluk alınca anlıyorsun bunu. Zekanızı doğru kullanın ve kullanırken hep kalbinizden yardım alın. Zor günleri hep düşünün ve zor günlerde asla pes etmeyin. Başta beni sabırla bekleyen aileme, dostlarıma ve sıkılmadan izleyen herkese özellikle HHFC'ye sonsuz teşekkürler. Dördüncü yıldız için de teşekkürler şampiyon Galatasaray...

Gittin mi büyük gideceksin, ayrılık bile gurur duyacak seninle... Hakkınızı helal edin.'

1(2).jpg

ÖNCEKİ HABERLER
Kan donduran olay! Önce tecavüz sonra...
Uras'tan AK Parti'yi karıştıracak Öcalan iddiası!
Japonya'dan Fuji Dağı'nda ücretsiz Wi-Fi hizmeti
Sanayi üretimin hız kesti işte son rakamlar
Online alışveriş ödemede selfie dönemi
Trabzonspor'dan KAP bildirimi: Marlon Rodrigues
Yorumlar 3 yorum