BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
HABER /  MEDYA

Survivor Bozok Gören kimdir?Eski aşkı şaşırtacak!

Survivor All Star tam kadrosunda yer alan Bozok Gören kimdir? Survivor Bozok, eski manken ve çok iyi yemek yapıyor. Survivor Bozok Gören Ünlüler ve Gönüllüler'de yarıştı. Üstelik Çağla Şıkel'in de eski sevgilisi...

Abone ol

Survivor All Star kesinleşen kadrosunda yer alan yarışmacılar Dominik'e yola çıktı. Survivor heyecanına sadece 5 gün kaldı. Yarışmacıların çoğunu tanıyoruz bir çoğu televizyonlarda görmeye alıştığımız yüzler. Peki ya hiç tanımadıklarımız... Ünlüler ve Gönüllüler'İn gönüllüsü Bozok Gören onlardan yalnızca biri...

Son 10 yılın Şampiyonlarının kıyasıya mücadele edeceği Survivor'da Bozok Gören kimdir? Geçmiş sezon Duygu Çetinkaya ile şiddetli tartışmasıyla gündeme gelen Bozok, aslında sakin,macera tutkunu, maço görüntüsü altında mutfağa girip yemek yapacak kadar da merhametli ve nazik bir erkek...

968636_ea60892c3de4da8be058b030f1cd1cbf_640x640.jpgSURVİVOR BOZOK GÖREN KİMDİR?

5 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Bozok Gören, eski bir manken, boyu 1.95 cm ve kilosu da boyu ile 90- 95 kg civarında. Aslen Ankaralı’dır. Eğitimini Ankara,İstanbul ve Amerikada yapan Bozok Gören, profesyonel su altı dalgıcıdır.

Bozok Gören 12 sene yaşadığı Amerika’da Manhattan’da 9 yıl restoran ve bar işletmiştir. Mankenlik yaptığı dönem Çağla Şıkel gibi ünlü mankenlerle sevgili olan Bozok Bören şimdi Amerikalı eşi Amy ile 1 yıldır evli ve yaşamını sürdürdüğü Çeşme’de bir restaurant işletiyor..

2000 yılında ABD’ye taşındı. Hayatta en çok yapmak istediği şey orada bir barının olmasıydı. Manhattan’daki Sweet and Wishes adlı mekânda barmen olarak iş buldu, sonra menajer oldu.Hem işi öğrendi hem para kazandı. Sonuda “Porch” diye çok şirin bir bar yaptı.

Su altı teknolojisi eğitimi Bozok Gören ayrıca profesyonel de bir dalgıçtır. Gönüllüler adasında bulunsa da geçtiğimiz yıl Hasan Yanlızoğlu gibi oda çok olmasa da ünlü biridir. İstanbul'da doğmuştur fakat modelliği bırakmış ve Amerika'ya gitmiştir. 

968636_e93490cdfd780dc730f3dc65df9a9fb7_640x640.jpg

New York'ta yaşamaya devam eden Bozok Gören, orada bir bar açarak işletmesini de kendisi yapmıştır.Sonrasında geçtiğimiz yıl Türkiye'ye yerleşen Survivor Bozok Gören Çeşme Alaçatı'da yaşamaya başlamıştır.New York'taki kendi barında tanıştığı Amy ile birkaç ay önce evlenmiştir. Korkutucu fiziğinin altında romantik bir insan olduğunu belirtirken, eşi Amy'e kumsalda dizlerinin üzerine çökerek "Benimle evlenir misin?" diye sormuş ve yüzüğü parmağına takmış. Fakat Amy "Hayır" yanıtı vermiş. Bunun üzerine bütün arkadaşları etraflarını sarmış ve biraz teşvik ettikten sonra "Evet" yanıtını almışlar. Çeşme Alaçatı'da birlikte yaşayan Bozok Gören ve Amy Gören çifti birlikte çok güzel bir restoranı işletmektedir.Ayrıca Bozok Gören yemek yapmak konusunda çok başarılı biriymiş. Özellikle düzgün fiziği ve yüksek kondisyonu ile dikkat çekerken, spor ve macera düşkünü biridir.

ÇAĞLA ŞIKEL'İN İLE  ESKİ SEVGİLİSİ

2000'li yılların başında magazin gündemini bir hayli meşgul etmiş ve Neşe Erberk ajansı ile birlikte başarılı bir mankenlik kariyeri yaşamıştır.Özellikle 2002 yılında Çağla Şikel ile yaşadığı ilişki magazin dünyasında yankı bulmuştu. Bozok Gören, bir dönem profesyonel olarak mankenlik yapmıştır.

bozok-gören-çağla-şikel.jpg

survivor-yarisi-basladi-survivor-unluler-gonulluler-1354876.jpg

Survivor Ünlüler ve Gönüller'de, ödül yarışmasında Duygu Çetinkaya ile yaşadığı gerginlikle gündeme gelen Bozok Gören tam bir maceraya ve doğa tutkunu.

ekran-resmi-2015-02-17-11.45.30.png

bozok-duygu.pngSurvivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasına Duygu Çetinkaya ile girdiği tartışmada çileden çıkan Bozok, Duygunun üzerine yürümüş , Duygu Çetinkaya ise, 'Allah karına sabır versin!..' demişti. Bunun üzerinde Amerikalı eş Amy ise, 'Duygu'dan hoşlanmıyorum, çünkü kocamı çiledn çaıkrmaya çalışıyor diye açıklama yaptı.

667652712106.jpg

İŞTE BOZOK'UN SURVİVOR'DA ÇİLEDEN ÇIKTIĞI O ANLAR