BIST 11.139
DOLAR 33,11
EURO 36,07
ALTIN 2.581,50
HABER /  MAGAZİN  /  KÜLTÜR VE SANAT

Düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabilirsiniz

Norveç’in en iyi kişisel gelişim yazarlarından biri olan Erik Bertrand Larssen’in son kitabı Kahve Yayınları ile raflardaki yerini aldı.

Abone ol

Norveç’in en iyi kişisel gelişim yazarlarından biri olan ve aynı zamanda zihinsel eğitim konusunda uzman Erik Bertrand Larssen’in pek çok ülkede çok satan kitaplar listesine girmeyi başaran son kitabı Son Nokta Sen, Kahve Yayınları ile Aralık ayında raflardaki yerini aldı.

Erik Bertrand Larssen uluslararası bestseller kitabı Son Nokta Sen’de okuyucuların kişisel farkındalık düzeyini arttırmayı, düşünce şekillerini değiştirmeyi, sonuç olarak daha iyi hissetmelerini ve bunu daha sık yaşamalarını sağlamayı hedefliyor.

Bu amaçla incelediği başarılı insanların davranış kalıplarını sunarak, zihinsel eğitim yoluyla doğru seçimler yapmanın ve bu seçimlerin getirdiği pozitif duyguların keyfini çıkarmanın yollarını öğretiyor.

unnamed.20150217174312.jpgPerformansı geliştirmek için gündelik hayatta sık sık konfor alanının dışına çıkmanın ve bunu bir alışkanlığa çevirmenin getireceği olumlu duygulara değinen Larssen, başarının şans ya da tesadüf gibi dış faktörlere değil, daima irade ve amaç odaklı eylemler gibi iç faktörlere bağlı olduğunu belirtiyor.

İyi duygular, kendi çabalarınıza atfedilebilecek bir performansın sonucudur ve her zaman bir başarı hissine bağlıdır.

Kahve Yayınları ile Aralık ayında raflardaki yerini alan ve tercümesi Nazlı Özgür tarafından yapılan Son Nokta Sen ile zihinsel eğitim koçu Erik Bertrand Larssen’in birlikte çalıştığı ünlü isimlerin iş ve günlük yaşamlarını iyileştirmek üzere sadık kaldığı adımları öğrenebilir, 25 yıldır tutkulu bir merakla topladığı bilgilerden faydalanabilirsiniz.