HABER /  GÜNCEL

Sunucu Fatih Portakal'ın iddialarına İGDAŞ'tan sert yanıt!

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, "Mayıs ayı içinde 2. İGDAŞ faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz" paylaşımına İGDAŞ'tan "haksız yere zan altında bırakıldıkları" yanıtı geldi.

FOX Ana Haber’in sunucusu Fatih Portakal, İGDAŞ’a kendisine gönderilen iki ayrı fatura nedeniyle tepki göstermiş ve, "Bu şimdi ne demek? Mayıs ayı içinde 2. @igdaskurumsal faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz? Benim gibi acaba ne kadarız? Tatmin edici cevabınız nedir?" ifadelerini kullanmıştı.

"Haksız yere zan altında bırakıldık"

İGDAŞ'tan Portakal'ın bu paylaşımına "Haksız yere zan altında bırakıldıklarını" belirtilerek, iki ayrı faturanın sayaç değişiminden kaynaklandığı dile getirilerek tepki gösterildi.

Portakal bir dizi soru yöneltti

Portakal bu kez sayaçların vatandaşa sorulmadan değiştirilmesi ve sayaçlardan iki kez okuma yapılmasıyla ilgili bir dizi soru yöneltti.

Yasal dayanağı var

İGDAŞ'tan Portakal'ın bu tepkisine de belgeli yanıt verildi. Sayaçların İGDAŞ'a ait olduğu belirtilirken, ilgili yasaya uygun olarak periyodik şekilde ücretisiz değiştirildiğine vurgu yapıldı.

Konuyla ilgili paylaşımlar şöyle:

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Xiaomi'nin Mi 9 SE modeli Türkiye'de ön siparişe açıldı
Banyo yapmak orucu bozar mı? Nihat Hatipoğlu yanıtladı
İmsaktan sonra adeti biten kadın oruç tutabilir mi?
Ankara içme suyunda lejyoner bakteri mi var? ASKİ'den açıklama
Zekeriya Öz'ü aklayan eski Yargıtay üyesi Halit Kıvrıl'a hapis cezası
Burhan Kuzu sitem etti: En çok oyu ben aldım Tayyip Bey izin vermedi
Yorumlar 7 yorum