BIST 1.112
DOLAR 7,61
EURO 8,87
ALTIN 454,68
HABER /  GÜNCEL

Son depremler Erzurum salladı şiddeti kaç Kandilli raporu

Son depremler nerede oldu şiddeti kaç soruları Erzurum depreminin ardından merak edilid. Erzurum dün gece 00.43'te 3.0 büyüklüğünde sallandı. Çat ilçesi, köyleri ve şehir merkezinde hissedilen Erzurum depreminde can ve mal kaybı yaşanmadı. Peki son depremler neler, nerede kaç şiddetinde oldu.

Abone ol

Son depremler nerede oldu, şiddeti kaç Erzurum depremi kaçta oldu soruları en çok arananlar arasına girdi. Erzurum dün gece saat 00.43'te 3.0 büyüklüğünde sallandı. Kandilli Rasathabesi son deprem raporlarını yayınladı.

Erzurum’da gece saatlerinde korkudan bir deprem meydana geldi. Erzurum’da 3.0 büyüklüğünde hafif şiddetli deprem bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, saat 00.43’de merkez üssü Başköy-Çat olarak kaydedilen sarsıntının büyüklüğü 3.0 derinliği ise 2.9 olarak belirlendi. Deprem Çat ilçesi, köyleri ve şehir merkezinde hissedildi. Depremde herhangi can ve mal kaybının olmadığı açıklandı.

SON DEPREMLER: Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

ÖNCEKİ HABERLER
Dünya devi duyurdu! Kuzey Kore Türkiye'ye saldırdı
FETÖ il imamından şifreli metin çıktı siz de çözemezsiniz dedi
Kılıçdaroğlu'dan vekillere televizyon yasağı
Ankara'da devrim gibi karar: 24 saati 1 TL olacak
Aleksis Çipras'a Türkiye baskısı! Erdoğan'ı ara
Mevlit kandili ne zaman 2020 Diyanet dini günler takvimi
Yorumlar