HABER /  GÜNCEL

Skaljarı lideri Jovica Vukotiç Antalya'da yakalandı!

SIRBİSTAN ’da ‘Skaljari’ adlı organize suç örgütünün lideri olduğu iddia edilen Jovica Vukotiç Antalya'da yakalandı. Vutoiç, Muratpaşa Lara bölgesinde lüks bir araca binmek üzere iken ekipler taarfından gözaltına alındı.

Sırbistan polisi tarafından aranan Sırp mafya lideri Jovica Vukotiç’in Antalya’da olduğu bilgisi üzerine KOM Daire Başkanlığı koordinesinde Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçti.

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre; Vutoiç, Muratpaşa Lara bölgesinde lüks bir araca binmek üzere iken ekipler taarfından gözaltına alındı.

PASAPORTU SAHTE ÇIKTI: Gerçek kimliğini gizleyen mafya lideri, polislere Bulgar bir kişi adına düzenlenmiş bir pasaport ibraz etti. Emniyete götürülen Vukotiç’in kimliği Sırbistan makamlarından gelen bilgilerle kesinlik kazanırken, üzerindeki pasaportun da sahte olduğu tespit edildi.

ÇOK SAYIDA CİNAYETE ADI KARIŞMIŞTI: Karadağ, Sırbistan ve Bosna Hersek'te işlenen çok sayıda cinayetle adı anılan mafya liderinin Yunanistan tarafından da uyuşturucu kaçakçılığı suçundan arandığı belirlendi.

ÖNCEKİ HABERLER
ABD istedi Güney Kore uyguladı! İran'a kötü haber
Ünlü oyuncu şaşırttı! Esrara başladım
EBA öğretmen DYK başvuru yapma MEBBİS şifresi ile giriş
İmam hatiplerle ilgili çarpıcı rapor! 'Dindar ve kindar nesil'
İran'ın hedefindeki muhalif Kürt gruplar! İsrail ve ABD...
Tebessüm Kahvesi nerede Tebessüm Kahvesi'ne nasıl gidilir?
Yorumlar 2 yorum