BIST 114.809
DOLAR 6,87
EURO 7,76
ALTIN 397,26
HABER /  GÜNCEL

Siyah Beyaz Aşk 5. bölümü neler oldu?

Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümü yayınlandı. Siyah Beyaz aşk dizisinin 5. bölümü 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı Kanal D'de izleyici ile buluştu. İşte Siyah Beyaz Aşk 5. bölümünde olanlar.

Abone ol

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinin 5. bölümü ekrana geldi. Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. Peki gelecek bölümde neler olacak.

Siyah Beyaz Aşk’ın 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Gülsüm'ün doğum sancılarını duyan Aslı, oraya giderek ona yardımcı olur. Fakat bu olanları Ferhat'ın bilmemesi gerekmektedir. Yeter, Aslı'nın bu konuyu mezara kadar saklaması gerektiğini sert bir dille açıklar.

Aslı’nın sarhoş olduğu gece onu öpen Ferhat, ona karşı ne hissettiğini sorgulamaya başlar. İkili arasında bu öpücük, aralarındaki duvarların yavaş yavaş yıkılmasına sahne olurken birbirlerine karşı öfkelerinde bir değişim olmaz. Ferhat ile evlenmek zorunda kalan Aslı, ilk fırsatta normal hayatına dönebilmek için ortam kollamaktadır.

Namık Emirhan, kendisine ihanet edenin kim olduğunu araştırmaya devam eder. Adamları arasında bir köstebek olduğunu düşünmeye başlar. Ferhat’ın uyarısından sonra kendisini tetikte hisseden Cüneyt, daha dikkatli davranmak zorunda kalır. Gülsüm’ün de doğum zamanının gelmesi, gizli ilişkilerini saklamakta zorluk çıkarır. Ferhat’ın savcı kardeşi Yiğit ise Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için hamle yapmaya devam eder. Aslı ile baş başa kalan Yiğit, evliliğe zorlandığını ortaya çıkarmaya çalışır. Aslı için ayağına kadar gelen bu fırsat, yeni bir karar almasına neden olur.

ÖNCEKİ HABERLER
Bomba iddia! AK Parti İstanbul'da büyük operasyon...
PKK ve DEAŞ'ın anlaşmasına ABD'den ilginç açıklama
Postalarınız için PTT'den harika çözüm
İsrailli bakan Suudi Arabistan müftüsünü tebrik etti
Erdoğan Putin zirvesi için kim ne manşet attı!
BİM canlı kurbanlık hisse fiyatları kaç para?
Yorumlar