BIST 11.065
DOLAR 33,01
EURO 35,97
ALTIN 2.570,63
HABER /  MAGAZİN

Şirin o biçim aşk yaşıyor Okan duymasın

Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger Ali Biçim ile aşk yaşıyor.

Abone ol

Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger Ali Biçim ile aşk yaşıyor.

İddialara göre; Okan Bayülgen'le 6 yıllık evliliğini Temmuz 2014'te noktalayan Şirin Ediger, gönlünü çok ilginç bir isme kaptırdı. Güzel reklamcının adının anıldığı isim; eski eşinin televizyon sektörüne kazandırdığı komedyen Ali Biçim.

SIK SIK BİRLİKTELER

Bir dönem Okan Bayülgen'in ekibinde görev alan Biçim ile Şirin Ediger'in tanışıklığı eskiye dayanıyor. Takvim'in haberine göre; Bayülgen'le arası bozuk olan Ali Biçim, birkaç aydır Ediger'le aşk yaşıyor.

ekran-resmi-2015-01-26-12.03.15.png

HERKESTEN SAKLIYORLAR

Birçok ortak arkadaşları olan ikili, İstanbul gece hayatında da sık sık birlikte görüntülendi. Aralarındaki arkadaşlık birkaç ay önce aşka dönüşen Şirin Ediger ile Ali Biçim'in şimdilik beraberliklerini herkesten sakladığı da dedikodular arasında.

Son dönemde sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başladığının sinyalini veren Şirin Ediger'in Ali Biçim aşkına Okan Bayülgen'den nasıl bir tepki geleceği ise merak konusu oldu. 

ACABA BARIŞTILAR MI?

Geçtiğimiz haftalarda Şirin Ediger evinde Bayülgen'in koltuğa atlarken çektiği bir fotoğrafı instgram hesabından takipçileriyle paylaşması 'Acaba barışıyorlar mı?' sorusunu akıllara getirmişti. Çiftin İstanbul adında bir kızları var.

ekran-resmi-2015-01-26-12.07.55.png