BIST 4.963
DOLAR 18,64
EURO 19,72
ALTIN 1.081,67
HABER /  MAGAZİN

Sinem Umaş kaç yaşında Gelinim Olur Musun Sinem kaç yaşında?

Türkiye'nin Gelinim Olur Musun yarışması ile tanıdığı Sinem Umaş kimdir, kaç yaşında, aslen nereli soruları merak konusu oldu. Sinem Umaş o dönemde Kaynana Semra ile atışmaları ile bir dönem fenomen olmuştu. Şimdi ise şarkıcı Yeliz Yeşilmen ile hayvanlar nedeniyle birbirlerine girdiler.

Abone ol

Sinem Umaş son günlerin çok konuşulan isimlerinden birisi. Kaynana Semra ile tartışmasıyla ünlenen, Kaynana Semra'nın oğlu olan Ata Türk ile evlilik hazırlığında olan Sinem Umaş, magazin camiasında gündemini korumaya devam ediyor. Didem Soydan ile sosyal medya üzerinden tartışması, polis memuru ile bira tartışmasından ötürü karakolluk olmasıyla gündemden düşmeyen Sinem Umaş kimdir?

SİNEM UMAŞ KİMDİR: 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Sinem Umaş, 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Gelinim Olur musun, yarışmasına katıldı. Yarışmanın damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşayan Sinem Umaş, Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalarla hafızalarla yer edinmişti. Yarışmanın en popüler gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi'nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti.

Kaynana Semra ve Sinem Umaş: Damat adayı Ata'yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu. Trabzonspor’da top koşturan futbolcu Bahadır Davran ile yaşadığı bir dönem aşk yaşayan Sinem Umaş, son olarak İşte Benim Stilim yarışmasıyla gündeme gelmişti.