BIST 2.013
DOLAR 13,41
EURO 15,21
ALTIN 791,23
HABER /  GÜNCEL

Sıcaklık azalıyor yağış geliyor

Meteoroloji yeni günde beklenen hava sıcaklık tahminlerini yaptı

Abone ol

Hafta sonu planı yapmadıysanız önce hava durumuna bir göz atın...

Yapılan son meteorolojik değerlendirmelere göre; Doğu Akdeniz'in doğusu, Karadeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Kocaeli, Sakarya, Afyonkarahisar ve Isparta çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Genellikle yağmur ve sağanak, güney kesimlerde yer yer gök gürültülü sağanak, Doğu Anadolu'nun doğusu ile iç bölgelerin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların Hatay, Osmaniye, Rize ve Artvin çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI :Kuzey, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR :Genellikle batılı, Marmara ile Ege'de kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

MARMARA:Parçalı, doğusu çok bulutlu, Kocaeli ve Sakarya çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EGE:Parçalı ve çok bulutlu, Afyonkarahisar çevrelerinin aralıklı yağmur ve karla karışık yağmur yükseklerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Akdeniz'in doğusunun aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak, Isparta çevrelerinin aralıklı yağmur, yükseklerinin karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Hatay ve Osmaniye çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

İÇ ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin güney ve doğusunun aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde genellikle yağmur ve sağanak, bölgenin doğusu ile yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Bu gece ve yarın (Cumartesi) sabah saatlerinde bölgenin kuzey ve doğusunda hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.

BATI KARADENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ:Parçalı ve çok bulutlu, Rize ve Artvin çevrelerinde kuvvetli olmak üzere bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yüksek kar örtüsü nedeni ile yaşanabilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı dikkatli olunması gerekmektedir.

DOĞU ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde bölgenin batısında yağmur, kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor. Bölgenin kuzey ve doğusunda yüksek kar örtüsü nedeni ile yaşanabilecek muhtemel çığ tehlikesine karşı dikkatli olunması gerekmektedir.

GÜNEYDOĞU ANADOLU:Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

screen-shot-2013-02-16-at-9.16.55-am.png

screen-shot-2013-02-16-at-9.17.01-am.png

screen-shot-2013-02-16-at-9.17.09-am.png

ÖNCEKİ HABERLER
Irak plakalı TIR'da suikast silahları
Irak plakalı TIR'da suikast silahları
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Ağaoğlu silahlı saldırıya uğradı mı?
Ağaoğlu silahlı saldırıya uğradı mı?
Yeğenini öldürtmek için kredi çekti
Yeğenini öldürtmek için kredi çekti
Süper lüks jetini satan prens
Süper lüks jetini satan prens
Kocaoğlu Baydemir'le buluşacak mı?
Kocaoğlu Baydemir'le buluşacak mı?
Selde kaybolan çocuk bulundu
Selde kaybolan çocuk bulundu
Kurtulmuş Alevi temsilcileriyle buluştu
Kurtulmuş Alevi temsilcileriyle buluştu
Astsubaya 28 Şubat gözaltısı!
Astsubaya 28 Şubat gözaltısı!
Jenifer Lopez poposu bela oldu
Jenifer Lopez poposu bela oldu