BIST 1.345
DOLAR 8,36
EURO 10,11
ALTIN 477,85
HABER /  GÜNCEL  /  EMLAK

Show Realty'den yeni şubeler

Emlak danışmanlık firması olan Show Realty Türkiye franchise ofis sayısını artırarak, yeni şubeler açmayı hedefliyor.

Abone ol

ABD’nin markalı emlak danışmanlık firması olan Show Realty Türkiye franchise ofis sayısını artırarak, yeni şubeler açmayı hedefliyor.

Gayrimenkul danışmanlığı konusunda 2001 yılında New York’a yerleşip Amerikalı ortakları ile SHOW REALTY Markasını yükselten girişimci iş adamı Show Realty CEO’su Kazım Algın bu markanın Master Franchising haklarını Türkiye’ye getirerek, Türkiye’deki büyümesine hız verdi. 2013 yılı başında Bahçeşehir’de merkez ofisini açan Show Realty, Türkiye genelinde 17adet ofis sayısına ulaşmış durumda. Show Realty Profesyonel Emlak Hizmetleri 2014 sonuna kadar İstanbul ağırlıklı olmak üzere 50 yeni franchise ofisi açmayı planlıyor.

Türkiye’de hızla büyümeye başlayan Show Realty Türkiye, alım ve satım ve kiralamanın yanı sıra gayrimenkul geliştirme projelerinde de yer almayı hedefleyerek, büyümeye hız veriyor. .

Konuyla ilgili açıklama yapan Show Realty Türkiye CEO'su Kazım Algın; “Marka olarak franchise yapılanmamızı uzun süreli ve verimli işbirliği temeli üzerine kurduk. Koşullarımızı da bu temel doğrultusunda oluşturduk. Show Realty,Gayrimenkul konusuna ilgi duyan ve üstelik global bir markanın çatısı altında kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları, büyük finansal risklerin altına girmek zorunda kalmadan rahatlıkla bir Show Realty ofisi açabilecek . Kazım Algın, ülkemizde ve özellikle İstanbul’da markalı emlak danışmanlarına ihtiyacın çok fazla olduğunu belirterek “Show Realty olarak Ataşehir, Çekmeköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Esenyurt, Başakşehir, Levent, Ümraniye ve Sancaktepe gibi İstanbul’un gayrimenkul hareketliliği yoğun olan lokasyonlarında yeni ofisler açacağız. 2014 yılı sonuna kadar ülke genelindeki ofis sayımızı 50’e çıkarmayı planlıyoruz” dedi.

Show Realty önümüzdeki yıl içinde Almanya, Hollanda, Rusya ve İsrail’de şubeler açmayı planladıklarını söyleyerek, şu anda yurt dışı şubelerin alt yapı çalışmalarını sürdürdüklerini de ayrıca belirtti.

ÖNCEKİ HABERLER
Bağcılar lalesiyle güzel
Küçücük kaseye 36 milyon dolar
2013'te konut sektörü nasıl gelişti?
Taşeron işçiye müjde!
Otomobil satışları neden kesildi?
AİHM Türkiye'yi mahkum etti
El Kaide: Erdoğan bize bağlılık yemini etsin!
CHP'li vekilden 528 idam kararına tepki
Kılıçdaroğlu saldırı sonrası ne dedi?
Çeçen savaşçı Umarov öldürüldü
Yorumlar