BIST 9.345
DOLAR 30,90
EURO 33,45
ALTIN 2.012,90
HABER /  MEDYA

Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölüm fragmanı şok olay!

Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölüm fragmanı Atv ekranlarında izleyenlerle paylaşıldı. Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölüm fragmanının ekran başındakileri meraklandıran sahnelerinde neler yaşandı? Detaylar İnternethaber.com'da.

Abone ol

Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor dizisinin yeni bölümünde Yiğit, Deniz'e olan hislerinin esiri olmuştu. Peki Seviyor Sevmiyor 14. bölümde izleyenleri neler bekliyor? Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

SEVİYOR SEVMİYOR 14. BÖLÜM FRAGMANI

Seviyor Sevmiyor 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölüm fragmanında Tuna'nın söylediği yalan Deniz'e zor anlar yaşatıyor. Bu sırada İrem, Tuna ile Deniz'i yakınlaştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. 

SEVİYOR SEVMİYOR 14. BÖLÜM NELER YAŞANACAK?

Seviyor Sevmiyor dizisinin 14. yeni bölümünde Deniz ile Yipğit arasındaki duygusal yakınlaşmanın etkileri devam edecek. Seviyor Sevmiyor 14. yeni bölümünde Tuna, Deniz'den uzaklaşmaya çalışırken söylediği yalan sebebiyle daha da yakın olmak zorunda kalacak. Hatta ylaanı ortaya çıkmasın diye öyle bir şey yapmak zorunda kalacak ki, diziseverler ekran başına kilitlenecek. Peki dizinin sevilen karakteri Tuna, Deniz'in Yiğit'e olan bağlılığını göre göre ona yakın olmaya katlanabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Seviyor Sevmiyor dizisinin 14. yeni bölümü ile 16 Ekim Pazar akşamı Atv ekranlarında olacak.  

SEVİYOR SEVMİYOR 13. SON BÖLÜM ÖZETİ

Seviyor Sevmiyor dizisinin 9 Ekim akşamı Atv ekranlarında yayınlanan yeni bölümünde Yiğit ile Deniz'in arasındaki yakınlaşma izleyenleri ekrana kilitledi. Deniz'i hislerine engel olamayarak öpen Yiğit, ardından bunun suçluluğunu yaşasa da Deniz'i düşünmekten kendisini alı koyamadı. Fakat İrem'i düşünerek geri adım atan Yiğit'in, Deniz ile öpüştüğü anı İrem'den saklamaya çalıştığı sahneler ise izleyenleri güldürdü.

SEVİYOR SEVMİYOR KONUSU

Deniz küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit, herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz, Yiğit'in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika'ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.

Sonrasında Deniz'in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz, üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

Garsonluk yaptığı kafeden olaylı bir şekilde ayrılan Deniz, iş bulmak için mülakatlara girmeye devam eder. İş görüşmelerindeki son durağı Go Flamingo isimli moda dergisi olur. Orada onu bekleyen sürprizlerden habersizdir.

Talihsiz günler geçiren Deniz'e bir gece ansızın bir mail gelir. 15 beş yıl önceki ilk aşkı dombili Yiğit, İstanbul'a gelecektir. Deniz bu haberle yeniden kendine gelir. İçini Yiğit'le buluşacak olmanın heyecanı kaplar. Ancak buluşmaya gittiği yerde, hayatının en büyük şokunu yaşar. Yiğit, fiziksel olarak bambaşka birine dönmüştür. Daha da beteri Deniz'in yanından bir yabancı gibi geçip gitmiş, onu tanımamıştır. Çünkü tek değişen Yiğit değildir.

Deniz, Yiğit'in karşısına çıkmaya cesaret edemeyince aklına bir fikir gelir. En yakın arkadaşı, güzeller güzeli İrem'den bir iyilik ister. Ancak bu iyilik, hem Deniz'in, hem Yiğit'in, hem de İrem'in hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

SEVİYOR SEVMİYOR OYUNCULARI

Zeynep ÇAMCI(Deniz)

1986 yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu Zeynep ÇAMCI 30 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünden başarı ile mezun olan Zeynep ÇAMCI ilk televizyon deneyimini Recep İvedik 3 filminde rol alarak gerçekleştirmiştir. Zeynep ÇAMCI ilk başrol deneyimini ise Beni Böyle Sev dizisinde Ayşem karakteri ile canlandırmıştır.

Deniz; kendi güzelliğinden memnun olmayan müzmin işsiz bir kız. Sonunda bir şirkette hakkı eile asistanlık işi bulur; ancak şirketin genel koordinatörü çocukluk arkadaşı çıkar

Yiğit Kirazcı(Tuna)

1983 yılında İstanbul da doğan Yiğit KİRAZCI 33 yaşındadır. Vicdan dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Yiğit KİRAZCI Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almış ve tüm yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde başarı ile mezun olmuştur.

Tuna; şirkette içerik editörü, eğlenceli kişiliği ile diziseverlerin sempatisini kazanacak.

Gökhan Alkan(Yiğit)

1987 İstanbul da doğan Gökhan ALKAN 29 yaşındadır. Tiyatro eğitimi alan yakışıklı oyuncu ilk televizyon deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır. Başarısı ile kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken Gökhan ALKAN Kocamın Ailesi dizisinde Tarık karakteri izleyicinin gönlünü feth etmeyi başarmıştır.

Şirket’e gelen yeni koordinatör. Deniz’e çocukken aşık olmuş ve hala onun saf sevgisini arıyor

Gonca Sarıyıldız(İrem)

Güzel oyuncu Gonca SARIYILDIZ son olarak Diğer Yarım dizisinde başrol oynamıştır.

Deniz’in en yakın arkadaşı; Deniz için öyle bir işe evet der ki bu işten kurtulmak zor olacaktır.

Zeynep Tuğçe BAYAT(Buket)

1990 Mersin doğumlu olan güzel oyuncu Zeyep Tuğçe Bayat 26 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden eğitim almış ve avukat olarak mezun olmuştur. Arka Sıradakiler dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Zeyep Tuğçe Bayat son olarak 2016 yılında Star Tv’de yayınlanan Çilek Kokusu dizisinde rl almıştır.

Buket; şirketin güzellik editörüdür.

İpek TENOLCAY(Asena)

1970 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu 46 yaşındadır. Örümcek dizisi ile ekranlara konuk olmaya başlayan İpek TENOLCAY daha sonra sunuculuk deyimi de yaşamıştır. Kurtlar Vadisi Umutsuz Ev Kadınları rol aldığı son dizilerdir.