BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
HABER /  MAGAZİN

Seren Serengil mahkemeye zorla çıkarılacak!

Seren Serengil, Özlem Yıldız hakkındaki sözleri yüzünden 4 aydır ifade vermeye gitmediği için hakkında zorla çıkarılma kararı çıktı. Seren Serengil, 'Benim sevgilimle yazışmaları var evli bir kadına yakışmıyor!' demişti.

Abone ol

Seren Serengil sunuculuğunu üstlendiği bir televizyon programında Özlem yıldız ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapmış, Özlem Yıldız ise canlı yayına telefonla bağlanarak ateş püskürmüştü.

Serengil, Yıldız hakkında 'Sinan Serter'le evli olduğu dönemde benim eski sevgilim Oğuz Aşıçı'ya Facebook'ta yazıyordu. Evli bir kadına yakışıyor mu?" sözleri üzerine Yıldız, telefon bağlantısıyla katıldığı programda 'Hepimiz Seren Serengil'in de geçmişini biliyoruz. Kimsenin benim namusuma özelime çamur atmaya, kimsenin anne babama bunları yaşatmaya hakkı yok. Bundan sonrası mahkemede' ifadelerini kullanmıştı. Suç duyurusunun ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Adalet Sarayı'na avukatıyla birlikte gelen ünlü sunucu Özlem Yıldız, savcılığa şikayetçi sıfatıyla ifade vermişti.

ekran-resmi-2015-03-04-09.46.02.pngYıldız, ifadesinde 'Kim ne derse desin' adlı programında, Serengil'in kendisiyle ilgili onur ve şerefini zedeleyici, çirkin ve aşağılayıcı nitelikte beyanlarda bulunduğunu ve uzlaşmak istemediğini belirterek, 'Şikayetçiyim' demişti.

Savcılık, Yıldız'ın ifadesinin ardından Serengil'i ifadeye davet etti. Serengil, 4 ay geçmesine rağmen ifade vermeye gelmeyince, hakkında zorla getirilme kararı çıkarıldı. Serengil'in önümüzdeki günlerde ifade vermeye gelmesi bekleniyor.

Seren Serengil, sunuculuk yaptığı 'Kim Ne Derse Desin' programında Özlem Yıldız ile ilgili açıklamalar yapması üzerine söz hakkını kulanmak isteyen Yıldız canlı yayına telefonla bağlandı. Hakkında ortaya atılan iddialara sert şekilde karşılık veren Yıldız ile Serengil arasında tartışma yaşandı.

SEREN SERENGİL VE ÖZLEM YILDIZ KAVGASI