BIST 2.444
DOLAR 16,75
EURO 17,48
ALTIN 976,05
HABER /  MEDYA

Semih Öztürk ve Zafer şoku! Survivor'da flaş gelişme!

Survivor gönüllüler adasında Semih Öztürk ve Zafer diskalifiye mi oldu? Semih ve Zafer arasında ne oldu Acun Ilıcalı'dan flaş açıklamalar.

Abone ol

Survivor adasında neler oluyor, Semih Öztürk ve Zafer Mete diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı 'Survivor gönüllüler adasında şok bir gelişme var' diyerek Semih Zafer gelişmesini duyurdu.

Acun Ilıcalı Survivor'ın son bölümünde Semih Öztürk ve Zafer Mete arasında 'keşke olmasaydı çok üzücü bir durum' diyerek flaş bir gelişme olduğunu açıkladı.

Gelen haberler Semih ile Zafer'in kavga ettikleri yönünde. Acun Ilıcalı Semih Zafer görüntüleri izleyip yarın özel bir ada konseyi yapacak. Semih ve Zafer arasından biri Survivor'dan diskalifiye olabilir.

SEMİH ZAFER OLAYI NEDİR ACUN ILICALI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı Semih Öztürk ve Zafer Mete hakkındaki gelişmeleri şöyle açıkladı;

-"Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Tek söyleyebileceğimiz bu akşam ikisi de sizinle olmayacak iki ayrı yerde olacaklar. Yarın görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Yarın akşam acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şuandaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil'.

SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR?

Survivor gönüllüler takımındaki Semih Öztürk'ü izleyici Ütopya yarışmasından hatırlıyor. Fitneleri ile yarışmada meşhur olan Semih Öztürk Ütopya'nın kötü adamıydı. Peki Semih Öztürk ve sevgilisi kimdir instagram hesabındaki fotoğrafları.

Semih Öztürk Survivor adasından önce Tv8 kanalında yayınlanan Ütopya yarışmasında yer almıştı.

Ütopya'da kendine sevgili yapan Semih Öztürk bir diğer yarışmacı Kurretülayn ile çıkmaya başlamıştı. Çift Ütopya'dan çıkınca evleneceklerini söylüyorlardı ancak şimdi kadar bu gerçekleşmedi.

SEMİH ÖZTÜRK VE SEVGİLİSİNİN MASTÜRBASYON SKANDALI NEYDİ?

Semih Öztürk ve sevgilisi Kurratülayn Ütopya evindeki mastürbasyon skandalı ile hatırlanıyorlar. Semih Öztürk sevgilisinin kucağındaki görüntüleri ile olay yaratmıştı. Semih Öztürk ile sevgilisi Kurretülayn'ın mastüsbasyon görüntüleri hayli tepki çekmişti.

Ütopya'nın ardından Survivor gönüllüler takımıyla izleyici önüne çıkan Semih Öztürk tiyatro bölümü mezunu. 24 yaşında olan Semih Öztürk Ütopya yarışmasındaki 'karıştırıcı' rolünü adada üstlenmiş görünüyor. Sürekli strateji hesapları yapması ile bilinen Semih Öztürk Survivor adasında da bunu devam ettiriyor. Ütopya'dan farklı olarak bu kez kendine Gizem Kerimoğlu dışında taraftar bulabilmiş değil.

SURVİVOR ZAFER METE KİMDİR?

Survivor adasının saf çocuğu Zafer Mete kimdir? Survivor Zafer Mete, 8 Ocak 1992 tarihinde doğdu.

Survivor Zafer, İstanbul’da yaşamını sürdürüyor. Yeditepe Üniversitesi’nden mezun olan Survivor Zafer 'in iki kız kardeşi var. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Zafer Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir.

ÖNCEKİ HABERLER
Sınırdan kaçak giren IŞİD'li öldürüldü!
Sınırdan kaçak giren IŞİD'li öldürüldü!
Survivor ünlüler TV8 yan ekran SMS sonuçları sıralaması
Survivor ünlüler TV8 yan ekran SMS sonuçları sıralaması
Avrupa Birliği ABD'ye vizeyi tartışıyor
Avrupa Birliği ABD'ye vizeyi tartışıyor
Tavan arasından servet çıktı
Tavan arasından servet çıktı
Kılıçdaroğlu'ndan Ensar Vakfı soruları
Kılıçdaroğlu'ndan Ensar Vakfı soruları
Suriyeli çocuğa çarpıp kaçtı!
Suriyeli çocuğa çarpıp kaçtı!
Acı haberi aldı 'Yavrum' diye feryat etti!
Acı haberi aldı 'Yavrum' diye feryat etti!
HDP'li Başkan için tutuklama kararı!
HDP'li Başkan için tutuklama kararı!
Cansel'e tecavüz eden öğretmen hakkında flaş karar!
Cansel'e tecavüz eden öğretmen hakkında flaş karar!
Whatsapp'tan 'boş ol' deyince karısı bakın ne yaptı!
Whatsapp'tan 'boş ol' deyince karısı bakın ne yaptı!