BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  DÜNYA

Selfie çekmek isterken 250 metreden düştü!

CALIFORNIA'daki Yosemite Ulusal Parkı, son 5 ayda 'selfie' çekmek isterken hayatını kaybeden 6. kişiye sahne oldu. 250 metreden selfie çekmek isteyen genç, ayağı kayarak düştü ve hayatını yitirdi.

Abone ol

Yosemite Ulusal Parkı, doğal güzellikleriyle ve her yıl binlerce ziyaretçiyi kendisine çekmesiyle bilinen bir park. Ancak son aylarda, daha çok selfie çekerken düşüp hayatını kaybedenlerle anılır oldu. Son olarak 18 yaşındaki Tomer Frankfurter, tatil için 1 aylığına gittiği ABD'de selfie çekerken hayatını yitirdi.

İsrail Dışişleri Bakanlığı, Frankfurter'in naaşının İsrail'e getirileceğini ve cenaze töreninin burada yapılacağını belirtti.

Yosemite Yosemite Ulusal Parkı, geçtiğimiz aylarda yeniden ziyaretçilere açılmış olsa da park ile ilgili yakın zamanda radikal kararlar alınabilir. Nitekim parkın bulunduğu alan oldukça büyük ve güvenlik kontrollerinin gerçekleştirilmesi bu sayede oldukça güç oluyor.

ÜLKEMİZDE DE BENZER BİR OLAY YAŞANMIŞTI
Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda da ülkemizde benzer bir olay yaşanmış, Şanlıurfa'da Balıklı Göl civarında selfie çekmek isteyen bir vatandaş uçurumdan düşerek hayatını kaybetmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Selahattin Demirtaş hakkında hapis cezası!
ABD'yi çıldırtacak gelişme! Rusya S-400'ler için tarih verdi
Şaban Dişli sürprizi! Hollanda'ya büyükelçi olarak atandı
Sarp Apak'ın babalık sevinci
Bir pet şişe İstanbulkarta ne kadar yükleme yapacak belli oldu
Yarıyıl tatili ne zaman 2021 15 tatil geri sayım başladı
Yorumlar