HABER /  MAGAZİN

Selen Görgüzel evlilikleri ilk eşi kim kaç çocuğu var?

Selen Görgüzel iddialı açıklamaları ve seksi pozları ile sık sık gündeme gelen isimlerden. Aslen İstanbullu olan Selen Görgüzel 39 yaşında ve 2 evlilik yaptı. İlk evliliğini 18 yaşında çok küçük yaşta yapan Selen Görgüzel 2003 yılında boşandı ve İlknaz adında bir kızı var. Şu an ise Hamdi Alkan ile evli. Hamdi Alkan'ın ikinci eşi.

Selen Görgüzel verdiği cesur pozlar ve sivri açıklamaları ile zaman zaman magazin basınında manset oluyor. Peki kimdir bu Selen Görgüzel, kaç yaşındadır, ve aslen nerelidir? Yeni bir program hazırlığında olan Selen Görgüzel'in şu anki eşi Hamdi Alkan'dır. Selen Görgüzel ilk evliliği ise çok erken yaşta daha 18 yaşındayken yapmıştır ve bu evlililk 2003 yılında sona ermiştir. Selen Görgüzel'in bu evlilikten İlknaz adında bir kızı vardır. 

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR: Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğdu. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında kamera arkasında part time çalışarak başladı. Selen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonra çeşitli kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Selen Görgüzel'in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı. Selen Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV'nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır.

Türk Malı dizisinde rol alan Selen Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

ÖNCEKİ HABERLER
Ünlü anketçiden bomba iddia Devlet Bahçeli Meclis Başkanı olabilir
Selen Görgüzel kimdir kaç yaşında ilk eşi kim neden saklıyor?
AÖL sınav giriş yeri öğrenme sayfası TC ile giriş MEB ekranı
Konteynere fuhuş iddiasıyla baskın! İşin aslı bakın neymiş
Kartal deplasmanda Anadolu Efes'i devirdi
TOKİ 100 bin konut başvuru şartlar neler başvurular ne zaman başlıyor?
Yorumlar