HABER /  MAGAZİN

Selen Görgüzel kimdir kaç yaşında ilk eşi kim neden saklıyor?

Hem oyunculuk hem de sunuculuk yapan Selen Görgüzel'in özel hayatı merak konusu oldu. Verdiği seksi pozlar ve açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Selen Görgüzel aslen İstanbullu ve 39 yaşında. Hamdi Alkan ile evli olan Selen Görgüzel ilk evlliliği 18 yaşında Yılmaz Bektaş ile yaptı ve 2003 yılında boşandı. İlknaz adında bir kızı oldu.

Selen Görgüzel verdiği cesur pozlar ve sivri açıklamaları ile zaman zaman magazin basınında manset oluyor. Peki kimdir bu Selen Görgüzel, kaç yaşındadır, ve aslen nerelidir? Yeni bir program hazırlığında olan Selen Görgüzel'in şu anki eşi Hamdi Alkan'dır. Selen Görgüzel ilk evliliği ise çok erken yaşta daha 18 yaşındayken iş adamı Yılmaz Bektaş ile yapmıştır. 1997 yılında yapılan bu evlililk 2003 yılında sona ermiştir. Selen Görgüzel'in bu evlilikten İlknaz adında bir kızı vardır. 

İlk evliliğini18 yaşındayken iş adamı Yılmaz Bektaş ile yapmıştır. 1997 yılında yapılan bu evlililk 2003 yılında sona ermiştir. Selen Görgüzel'in bu evlilikten İlknaz adında bir kızı vardır.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR: Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğdu. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında kamera arkasında part time çalışarak başladı. Selen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonra çeşitli kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Selen Görgüzel'in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı. Selen Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV'nin sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde rol alan Selen Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

ÖNCEKİ HABERLER
AÖL sınav giriş yeri öğrenme sayfası TC ile giriş MEB ekranı
Konteynere fuhuş iddiasıyla baskın! İşin aslı bakın neymiş
Kartal deplasmanda Anadolu Efes'i devirdi
Fenerbahçe'den Karşıyaka'ya geçit yok
Dolar ve altında son durum akşam saatlerinde düşüşe geçti
2019-2020 KYK bursları hangi ay yatacak kaç para?
Yorumlar