BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
MEDYA

Sefirin Kızı 30. bölüm fragmanı

Sefirin Kızı dizisi 30. yeni bölümüyle 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı Star'da olacak. Sefirin Kızı'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Sefirin Kızı 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Sefirin Kızı 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı Star'da...

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yasak Elma 87. bölüm fragmanı
Çukur 105. bölüm ön izleme: 4. sezon 13. bölüm
Menajerimi Ara 14. bölüm fragmanı
Arıza 12. bölüm fragmanı
Meral Akşener'den Bülent Arınç açıklaması
İstanbul'da motosiklet üzerindeki iğrenç olayda flaş gelişme
Konya'da takla atan araçtan savrulan sürücü evin çatısına uçtu
Meral Akşener: Parlamenter sisteme geçmemiz gerektiği görülüyor
Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'e dava açıldı
Yonca Evcimik'ten şaşırtan şarkı