BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,39
ALTIN 497,35
GÜNCEL

Sedat Peker Alaattin Çakıcı işine çıldırdı : Küçük Sedat'a prezervatif giydirirler

Alaattin Çakıcı'nın afla cezaevinden çıkacak olması ile ilgili Sedat Peker'e yönelik yorumlar gündem oldu. Sedat Peker yorumlara sert tepki gösterdi ve "“Bana giydirecekleri tek şey, küçük Sedat'a prezervatif giydirirler!” dedi.

Yeni af yasası ile Alaattin Çakıcı’nın serbest kalacağı haberleri sosyal medyanın gündemine otururken Sedat Peker hakkında 'korkup kaçtı' iddiaları ortaya atıldı. Sosyal medyada Alaattin Çakıcı'nın "Zamanı gelince vatana ihanet edenlerle bir olan herkese İstanbul sokaklarında etek giydireceğim" sözü paylaşıma sokuldu. 

Bir süre önce yurt dışına yerleşen Sedat Peker, söylentiler üzerine sosyal medya hesabından zehir zemberek bir video paylaştı. Sedat Peker şunları söyledi:

Çakıcı'nın söylediğini zannetmiyorum ancak...

“Kıymetli dostlarım, son birkaç gündür sosyal medyada, şahsımla ilgili bazı sohbetler olmakta… Sözde Alaattin Çakıcı isimli şahıs şahsımla ilgili bir şeyler söylemekte… Alaattin Çakıcı eski adamıdır... Dostluğu da düşmanlığı da namuslu yapar. Ben onun böyle bir şey söylediğini zannetmiyorum. Ancak bu konu çok konuşulduğu için söylemekte fayda var.

Ancak Küçük Sedat'a prezervatif giydirirler

Şahsımla ilgili ağaları, paşaları, kralları, ejderhaları her kim olursa olsun, hepsi yan yana gelseler de yapabilecekleri tek şey, bana giydirecekleri tek şey, küçük Sedat'a prezervatif giydirirler! Başka da hiç bir şey yapamazlar. Beni öldürmek belki mümkündür, ama beni küçültmek asla mümkün değildir.

Adam gibi iş yapmak lazım

Ayrıca burası 1.5 saatlik mesafe… Evimin açık adresi de her yerde bilinmekte… Gelmek isteyenler buyursun önden gelsinler. Onlar için özel izin belgesi de getirtirim. Konuşmayla olmaz, adam gibi iş yapmak lazım! “

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
New York’ta cenaze evleri ve morglar doldu taştı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İstanbul’da sokağa çıkma yasağı olan çocuklar pencereden top oynadı
Sağlık çalışanları günlerdir uzak kaldığı ailesine böyle seslendi
Mavi yumurtlayan tavuk görenleri şaşırtıyor
CNN Türk Ahmet Hakan canlı yayında korkutan koronavirüs tahmini!
Cüneyt Özdemir Türkiye'deki sağlık sistemini övdü linç yedi
Koronavirüsü yenen Burak Akkul merak edilen her şeyi tek tek anlattı
Diyarbakır’da 2 terörist etkisiz hale getirildi
İstanbul Valiliği şehit annesini oğlunun mezarına götürdü
Yorumlar 52 yorum