BIST 2.016
DOLAR 13,33
EURO 15,13
ALTIN 788,01
HABER /  GÜNCEL

Seda Sayan'ın yaşı kaç kaç kere evlendi oğlunun babası kim?

Star ekranlarında yeniden sabah programı sunmaya başlayan Seda Sayan'ın kendisinden 15 yaş küçük organizatör Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı iddia edildi. İkili bir mekandan çıkarken görüntülendi. Peki Seda Sayan kaç kere evlendi, ilk eşi ve oğlunun babası kimdir?

Abone ol

Ben flört etmeyi bilmiyorum, hemen nikahı basıyorum diyerek 7 kez evlilik yapan Seda Sayan uzun süren aşk orucunu Ata Çağlayan ile bozdu. Kendisinden 15 yaş küçük olan organizatör Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı söylenen Seda Sayan'ın genç aşkı merak edildi. İkili bir mekandan çıkarken görüntülendi. 

Geçtiğimiz haftalarda Seda Sayan'ın kendisinden 15 yaş küçük organizatör Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Çiftin aşkı önceki gün Ortaköy Ruby isimli mekanda resmen belgelendi.

Seda Sayan'ın kendisinden 15 yaş küçük organizatör Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı iddia edildi. 43 yaşındaki Çağlayan daha önce Banu Noyan ile evlenmiş ancak çiftin evliliği yedi ay sürmüştü.

Seda Sayan ve Ata Çağlayan çiftinin aşkı önceki gün Ortaköy Ruby isimli mekanda resmen belgelendi. Yaklaşık beş saat boğaza karşı romantik anlar sergileyen ikilinin yanında Safiye Soyman da vardı.

Gece sonunda mekandan çıkarken görüntülenen ikili, gazetecilerin olduğunu fark edince görüntü vermekten kaçındı. Kameranın ışıklarını fark eden Ata Çağlayan, hızlı adımlara Sayanı arabasına bindirdikten sonra gözlerden kayboldu.

Seda Sayan'dan açıklama: Hakkında çıkan aşk iddiasına nasıl bir cevap vereceği merak konusu olan Sayan sessizliğini geçtiğimiz günlerde bozdu. Sanatçı, Çağlayan'la aşk yaşamadığını belirtirken, sadece organizatörün bir konserinde sahne alacağını söyledi.

Seda Sayan eşleri: 

58 yaşında olan Seda Sayan, toplam 6 evlendi. İlk evliğini 26 yaşında futbolcu Rıdvan Kılıç ile yaptı. İkinci evliliği Sinan Ergin'den ise tek çocuğu Oğulcan dünyaya geldi. Nihat Doğan ve Mahsun Kırmızıgül ile de imam nikahıyla evlenen Seda Sayan'ın son eşi 2010 yılında nikah masasına oturduğu türkücü Onur Şan oldu. 

Seda Sayan ilk eşi Rıdvan Kılıç: Seda Sayan ilk evliliğini 26 yaşında yaptı. İlk eşinin ismi Rıdvan Kılıç'tı...

Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen eski futbolculardan Rıdvan Kılıç ile yaptığı evlilik jet hızıyla bitti.
Mayıs 1987'de evlenen Seda Sayan, aynı yılın Aralık ayında boşandı.

İkinci eş ünü bir isim: Tesadüf müdür değil midir bilinmez ama Rıdvan Kılıç'tan sonra bir başka futbolcu Seda Sayan'ın kalbini fetheder. Seda Sayan'ın fotoğraflarını gördükten sonra ona hayran kalan Sinan Engin her gece soluğu Maksim gazinosunda alır, Seda Sayan'a güller gönderir, ondan aşk şarkıları ister.

Sinan Engin ile evliliği: 1990 yılında Sinan Engin ile evlenen Seda Sayan ikinci eşinden evliliğinden ilk kez hamile kalır. 1 sene sonra Oğulcan'ı dünyaya getiren Seda Sayan, Sinan Engin'in işi nedeni ile Ankara'ya taşınır ve sahnelere ara verir. İkilinin evlilikleri 1995 yılında son bulur.

Mahsun Kırmızıgül ile imam nikahı: Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995'te Maksim'de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanışır. Mahsun'un ellerine ve ayaklarına bayılan Seda Sayan 3 yıl süren birlikteliklerinde imam nikahı kıyarlar.

Prestij Müzik'in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.

Motor kuryesine 3 dakikada evlenme teklif etti: Seda Sayan'ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu... Arkadaşları ile Etiler'de turlayan Seda Sayan'ın arabası kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister.

Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, Seda Sayan'ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık'a evlenme teklif etmesinin ardından 25 Ağustos 1998'de nikah kıyarlar.

Damat Soner Yapacık'ın memleketi olan Karadeniz Ereğli'sine bağlı Beyören Köyü'nde gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan'ın bu evliliği de son bulur.

Kuzeniyle nişanlandığı adamla evlendi:  Soner Yapacık'tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla işadamı Tuncay Kıratlı ile evlendi.

Tuncay Kıratlı'nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan'ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü.

Hakan Şükür'ün kardeşiyle evlendi: Seda Sayan'ın 3. futbolcu eşi olan Gökhan Şükür ile tanışması Sedat Paker sayesinde olur. Sedat Peker ile tanışıklı olan Gökhan Şükür, Peker'in verdiği davetlerde sık sık karşılaşırlar.

Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür'ün de kardeşi olan Gökhan Şükür bir dönem Galatasaray'ın alt yapısıdna oynadıktan sonra Bakırköyspor'da forma giymiş ardından bir kaç takım dolaşıp futbolu bırakmıştı.

Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Seda Sayan ile gizlice nikah kıyan Gökhan Şükür, Sayan ile 13 ay evli kalabildi. Gizlice evlenen çift 2005 yılında yine gizlice boşandılar.

Nihat Doğan ile imam nikahı: Seda Sayan'ın sabah programına davet ettiği ve o günden sonra mütemadiyen her hafta programına çağırdığı Nihat Doğan ile olan aşkı "reyting" uğruna bir ilişki olarak yorumlandı.

Tüm bu iddialara rağmen birlikteliklerini sürdüren ve birbirlerini gerçekten çok sevdiklerini söyleyen ikili nişanlılık nikah masasında sonlanmadan ayrıldılar.

Nihat'ı bıraktı Onur Şan ile evlendi: Seda Sayan, Nihat Doğan ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra sürpriz bir nikaha daha imza attı.

Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan'la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır.

ÖNCEKİ HABERLER
Bursa'da 'yerli covid-19 aşısı' diye satıyor! Kilosu 25 TL: Faydaları saymakla bitmiyor
Bursa'da 'yerli covid-19 aşısı' diye satıyor! Kilosu 25 TL: Faydaları saymakla bitmiyor
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Barış Pınarı bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi
Barış Pınarı bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi
Türkiye ile INTERPOL arasında imzalanan anlaşmaya ilişkin kanun Resmi Gazete'de
Türkiye ile INTERPOL arasında imzalanan anlaşmaya ilişkin kanun Resmi Gazete'de
Otomobillerin olmazsa olmazı stoklar tükenmek üzere kasım ayında fabrikalar çalışmayabilir
Otomobillerin olmazsa olmazı stoklar tükenmek üzere kasım ayında fabrikalar çalışmayabilir
Ata Çağlayan kimdir kaç yaşında Seda Sayan'ın yeni sevgilisi mi?
Ata Çağlayan kimdir kaç yaşında Seda Sayan'ın yeni sevgilisi mi?
Siirt'te fiyatı 1000 TL'den 3000  TL'ye çıktı: Müşteride esnafta şikayetçi
Siirt'te fiyatı 1000 TL'den 3000 TL'ye çıktı: Müşteride esnafta şikayetçi
İstanbul merkezli 7 ilde FETÖ operasyonu
İstanbul merkezli 7 ilde FETÖ operasyonu
Musa Eroğlu çocukları kaç tane Musa Eroğlu kimdir aslen nereli?
Musa Eroğlu çocukları kaç tane Musa Eroğlu kimdir aslen nereli?
Balık ucuzladı! Vatandaş tezgahlara akın etti: İşte fiyatlar...
Balık ucuzladı! Vatandaş tezgahlara akın etti: İşte fiyatlar...