BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
HABER /  MAGAZİN

Şarkıcı Hatice kaç yaşında kimdir kalça şovu olay oldu!

Son günlerde yaptıkları ile çok konuşulan şarkıcı Hatice Çarpar kimdir, kaç yaşında soruları merak konusu oldu. Çıktığı podyumda kalçasını sergileyen Hatice çok eleştiri aldı bu hareketi özellikle kadınlar tarafından çok gereksiz bulundu. Peki yaptıkları ile şaşırtan Hatice kimdir?

Abone ol

Yaptıkları ile son günlerde çok tartışılan Hatice'nin son olayı kriz çıkardı. Çıktığı podyumda kalçasını sergileyen Hatice şok etti. Hatice, yaptığı hareketle sosyal medyaya damga vurdu. Defileyi izleyenler ve sosyal medyada görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hatice’nin hayatına ilişkin bilgiler de bir kez daha gündeme geldi. Peki, Şarkıcı Hatice kimdir, kaç yaşında?

HATİCE ÇARPAR KİMDİR: 90'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan ve ilk olarak “Kezban Yenge” şarkısıyla tanınan Hatice Çarpar tanınan adıyla Hatice, 6 Aralık 1978 tarihinde Narlıdere’de dünyaya geldi.

Henüz küçük yaşlardayken müzikle iç içe olan Hatice, aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söylemeye başladı. Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu."İner misin Çıkar mısın?" isimli yarışma programı ise dönüm noktalarından biri oldu.

Ayrıca Çürük Elma programının sunuculuğunu üstlendi. Eyüp Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı.

Sanatçının kendisi gibi şarkıcı olan ilk eşi Güney Aydan, beyin kanaması nedeniyle 2003 yılında vefat etti. Hatice, son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlar ve açıklamalarla gündeme geliyor.