BIST 8.087
DOLAR 28,92
EURO 31,32
ALTIN 1.880,70
HABER /  MAGAZİN

Emre Irmak kaç yaşında Gülben Ergen'in yeni sevgilisi kimdir?

Emre Irmak kimdir, kaç yaşında ve Gülben Ergen'in sevgilisi mi soruları magazin basınının gündeminde. Adı son günlerde Gülben Ergen ile anılan Emre Irmak 42 yaşında yani 46 yaşındaki Gülben Ergen'den 4 yaş küçük. Belgesel film müzikleri de yapan Emre Irmak, klasik müzik ile ilgileniyor.

Abone ol

Gülben Ergen'in yeni sevgilisi kim, Emre Irmak kaç yaşında ne iş yapıyor soruları magazin basının gündeminde. Gülben Ergen ile adı ak dedikoldularına karışan Emre Irmak 42 yaşında. Gülben Ergen ise 46 yaşında. Aşk iddialarına karışan ikilinin arasında 4 yaş fark var. 5 yaşından beri piyano çalan Emre Irmak klasik müzik ile ilgileniyor. Ayrıca Emre Irmak, Gülben Ergen'in 2008 yılında yayınladığı “Sürpriz” şarkısının bestecisi.

EMRE IRMAK KİMDİR: Emre Irmak 27 Mayıs 1977’de İstanbul’da doğdu. Babası da müzisyen olan Emre Irmak henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı. 

İlk solo konserini 7 yaşında Galatasaray Lisesi’nde verdi. 10 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak klasik müzik eğitimine başladı. 

İlk reklam cingıllarını 14 yaşında bir sigorta kuruluşu, 15 yaşında Radio Blue için besteleyen Emre Irmak erken yaşta başladığı müzik kariyerini konservatuar eğitimini yarıda bırakarak pop müzik alanında sürdürmeye karar verdi. Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu ile konser çalışmaları yaptı. 

İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı.

2005’de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10’larca ödül alan Yasemin Mori’nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu.Türkiye’nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı.