BIST 1.409
DOLAR 8,09
EURO 9,69
ALTIN 451,44
MEDYA

Şampiyon 12. bölüm fragmanı

Şampiyon dizisi 12. yeni bölümüyle 8 Aralık 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Şampiyon'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Şampiyon 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şampiyon'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Şampiyon 8 Aralık 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

'Kafkas' lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ünal Karaman: Çok daha iyi oyunla sonuç alan bir Trabzonspor olacak
Fatih Terim: "Golden sonra bir başkaldırı bir kabullenmeme duygusu oldu"
Azize 3. bölüm 2.fragmanı
Malatya'da silahlı kavga: 2 yaralı
Zonguldak'ta 2 otomobil çarpıştı: 2 ölü, 1 yaralı
Kar aniden bastırdı sürücüler zor anlar yaşadı
Düzce'de fabrikada yangın
ABD pizzanın Türk kralını konuşuyor
Yezidi kadın Aşvak Hacı Hamid IŞİD militanı ile yüzleşti
ABD’de sakar hırsız kaçarken maskesini ve paraları düşürdü
Yorumlar