HABER /  GÜNCEL

Sakarya'da bir evde 4 ceset

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir evde 4 kişi silahla vurulmuş halde bulundu.

Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde bu sabah yangın ihbarına giden itfaiye ekipleri, bir evde kurşunlarak öldürülmüş 4 kişinin cesetleriyle karşılaştı.

İNFAZDAN SONRA YANGIN ÇIKARTMIŞLAR

Şahısların silahla vurularak öldürüldükleri belirlendi. Katil veya katillerin, iki katlı evin alt katında işledikleri cinayetlerin ardından mutfak tüpünü açarak yangın çıkarttıkları anlaşıldı.
 
ÇIĞLIK ATIP DIŞARI ÇIKTI

Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki ailesini ziyarete gelen üniversite öğrencisi, anne ve babası ile 2 kız kardeşini silahla öldürülmüş halde buldu. Antalya'da öğrenim gören üniversite öğrencisi Metin Yıldız, sabah saatlerinde Akyazı ilçesi Batakköy Mahallesi'nde oturan ailesini ziyarete geldi.

Eve girdikten bir süre sonra çığlık atarak dışarı çıkan Metin Yıldız'ın şokta olduğunu gören komşuları, 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede mahalleye gelen sağlık ekipleri Metin Yıldız'a müdahale etmeye çalışırken, evde 4 ceset bulunduğu bilgisini aldı.

Bunun üzerine polise haber veren sağlık ekipleri eve girdikleri sırada yoğun bir gaz kokusuyla karşılaştı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri de gaz kokusunun mutfakta açık bırakılan tüpten kaynaklandığını tespit ederken, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Eve giren polis ekipleri ise Erol Yıldız, eşi Hanife Yıldız ile kızları Özlem ve Elif Yıldız'ın silahla öldürüldüğünü belirledi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, Metin Yıldız'da polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.

CİNAYETE ADI KARIŞAN BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde Erol Yıldız, eşi Hanife Yıldız ile kızları Özlem ve Elif Yıldız'ın öldürülmeleriyle ilgili bir kişi, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, olaya ilişkin aranan Erol Yıldız'ın kardeşi Y.Y, Sahiha Gökçen Havalimanı'nda Hollanda'ya gitmek isterken yakalandı. 

Havalimanındaki polis merkezine götürülen Y.Y'nin, Sakarya'dan gelen polis ekibine teslim edileceği bildirildi. 

Yorumlar