HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

PUBG Mobile'in ilk şampiyonası başlıyor!

Tencent Games ve PUBG Corporation tarafından düzenlenen global turnuva ‘PUBG MOBILE STAR CHALLENGE’nin kayıtları, bugünden itibaren tüm dünyadaki oyunculara açılıyor. Avrupa, Asya,Kuzey Amerika,Güney Amerika, Japonya/Kore ve Çin’deki takımlar 600 bin dolarlık ödülden pay almak için mücadele edecekler. Şampiyonanın finalleri, 2018 yılının sonunda Dubai’de gerçekleştirilecek

Samsung Galaxy Note 9 sponsorluğunda düzenlenen ‘PUBG MOBILE STAR CHALLENGE’, ünlüleri, profesyonel oyuncuları ve influencer’ları ilk defa düzenlenecek olan şampiyonlar serisinde bir araya getiriyor. Buna ek olarak, PUBG MOBILE, Samsung Galaxy Apps’ten de indirilebilecek.

Şampiyonaya katılmak için oyuncuların belirtilen yayın platformlarında 1.000’den fazla hayrana ya da takipçiye sahip olması gerekiyor. Buna karşın, oyuncular bu gereksinim olmaksızın dört kişilik takımlar kurarak katılabilirler. Kayıtlar 10 Eylül’de sona ererken, 15.000’den fazla takım başvurusu yapıldı. 

Altı bölgenin her birinden en yüksek sonuçlar alan 20 takım, ilk aşamada PUBG MOBILESTAR CHALLENGE’ elemelerinde mücadele edecek, kazananlar ise global finallere katılacak. Bölgesel ve global kazanan takımlar 600.000 dolarlık ödülü şu şekilde paylaşacaklar:

Global Final Şampiyonu: 200.000 Dolar

Üçüncü Takım: 10.000 USD

İkinci Takım: 100.000 Dolar

Üçüncü Takım: 50.000 USD

Bölgesel Final Şampiyonu: 20.000 USD

Bölgesel İkinci Takım: 15.000 USD

ÖNCEKİ HABERLER
Gribal enfeksiyon sırasında 'kalp krizi'ne dikkat!
Sonbahar depresyonuyla mücadelede 'gün ışığı'
Pendikspor'dan klas hareket! Rakip futbolcu sakatlanınca...
CHP'li Aygun'dan Türksat'ta dolar tepkisi
Parkta tartıştığı kocasına kurşun yağdırdı
2020 memur harcırah ücreti kaç para oldu?
Yorumlar