BIST 11.173
DOLAR 32,91
EURO 35,84
ALTIN 2.534,22
HABER /  GÜNCEL

Polisin yardım istediği vatandaştan ilginç cevap

İstanbul'da, şafak vakti düzenlenen operasyonda, kapıyı açması için yardım istenen şahıs öyle bir cevap verdi ki...

Abone ol

İstanbul'da polisin düzenlediği perasyonda, kapıyı açması için yardım istenen şahıs, "Benim için geldiyse ne açayım" cevabını verdi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri şafak vakti İstanbul genelinde önceden belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

OTOMATİK SİSTEM KAPIYI AÇMADI

Operasyon kapsamında Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi'nde bir eve de gelen şube ekiplerine, özel harekat polisleri de destek verdi. Bina sakinlerinden bazıları kapı otomatiği ile apartman kapısını açmak istedi. Otomatik sistem kapıyı açmadı.

"BENİM İÇİN GELDİYSE NE AÇAYIM"

Kapı açılmayınca polis, camdan dışarı sarkan birinden aşağıya inip kapıyı açmasını istedi. Ancak bu kişi "Benim için geldiyse ne açayım" deyince polis koçbaşıyla kapıyı kırarak binaya girdi.

APARTMANDA GÖZALTINA ALINAN OLMADI

Polisin baskın yaptığı eve girdiği sırada sesler yükseldiği duyuldu. Operasyon kapsamında evin önündeki lüks bir araçta da arama yapıldı. Bu apartmandan hiç kimsenin gözaltına alınmadığı öğrenildi.

KONVOY HALİNDE BÖLGEYE GİDİLDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden konvoy halinde araçlarla çıkan polis ekipleri, saat 06.00 sıralarında Beyoğlu'na geldi. Polisler önceden belirlenen Mirmiran Sokak'taki bir deponun çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

ÖZEL HAREKAT POLİSLERİ DESTEK VERDİ

Zırhlı araçlardan inen Özel Harekat polisleri deponun demir kapısını koçbaşı ile kırarak içeri girdi. Bu arada içeride bulunan bir kişi yere yatırılarak üst araması yapıldı.