BIST 1.127
DOLAR 8,27
EURO 9,72
ALTIN 500,42
HABER /  GÜNCEL

PKK'lı kadın teröristten şok itiraflar Agir denen adam...

NUSAYBİN'den son dakika gelen haberlere göre teslim olan 5 teröristin itirafları, bölücü terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya koydu.

Abone ol

Mardin Nusaybin ilçesinde teslim olan 5 teröristin itiraflarını güvenlik güçleri paylaştı.

"ŞEREFSİZLER YANİ HER ŞEYİ YAPIYORLAR GERÇEKTEN"

Teslim olan PKK'lı kadın terörist, "Gerçekten rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir. Gerçekten kaç defa dayak yedim, kaçmaya çalıştım. Agir denen biri var kaç defa tacize, yakınlaşmaya çalıştı, yani ben bağırdım, Yani dediler işte küçüktür falan filan. Yani gerçekten rezilliktir, rezilliktir. Ben onların yanında dayak yedim. Silahı kafama bile dayadılar, ailemi tehdit etti. Şimdi sıkıştılar bazıları kaçtılar, bazıları da artık bilmiyorum. Özellikle kız arkadaşlarıma ve kardeşlerime tavsiye veriyorum, sakın sakın PKK'ya inanmayın, tacizde bulunuyorlar. Şerefsizler yani her şeyi yapıyorlar gerçekten" dedi.

"SİLAHI KAFAMA DAYADILAR"

Teslim olan bir başka PKK'lı kadın terörist de, "Bir şeyler patlıyordu korktum. Ben gittim dedim çıkacağım, izin vermediler. Dayadılar silahı izin vermediler. Silahı elime almadım, ne ettim almadım. Sonra büyük bodruma koydular. Ben bir hatta yaptım PKK'ya katıldım. Kaçmak istedim kaçmama izin vermediler, silahı kafama dayadılar. Kardeşlerim sizde benim yaşadığım şeyleri yaşamayın, gelin anne ve babalarınızı dinleyin, anne babalarınızı sevin" dedi.

"PİŞMANIM"

Teslim olan PKK'lı terörist ise, " Devlettin gerçekten barışı istediğini anladım, PKK'nın terör örgütü bir grup olduğunu anladım. Bizim dinimizi değiştirmesini öngördükten sonra onların ne olduğunu anladım, pişmanım. Arkadaşlara da sesleniyorum, asla ve asla bu yolu seçmeyin" diye konuştu.

 YÜCE TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM

Teslim olan bir terörist, "Yüce Türk milletinden özür diliyorum" diyerek pişmanlığını dile getirdi. Bir başka terörist ise pişmanlığını dile getirerek, kimsenin böyle bir yanlışa düşmemesini istedi. Teslim olan bir başka terörist, "PKK'ya inanmayın, PKK sizi kullanır atar" diyerek gençleri uyardı.

ÖNCEKİ HABERLER
Bekir Bozdağ: Atatürk artık bırakın derdi
TSK Türkmenlere saldıran IŞİD’i vurdu!
Kılıçdaroğlu başardı! AK Parti MHP ve HDP aynı anda CHP'ye...
Türkiye bu videoyu konuşuyor! Utanmadan çekti paylaştı
PKK'dan korkunç infaz! Kaçırdıkları muhtarı canlı canlı...
Kandilde çekilecek zikirler neler saati var mı Diyanet
Yorumlar 18 yorum