HABER /  MEDYA

Paramparça son bölüm-33. bölüm fragmanları

Paramparça 33. bölüm fragmanları yayınlandı olay sahneler yeni bölümde. Paramparça 32. bölümde Gülseren ve Dilara kapışması devam ediyor.

Paramparça 33. bölüm fragmanları yayınlandı 32. bölüm final sahnesi ekran başına kilitledi. Diziye yeni katılan Harun tüm dengeleri alt üst etti. Cihan'ın yeni düşmanı olan Harun'un planları devam edecek. Paramparça 33. bölüm fragmanları internethaber'de...

Bu sezon kadroya dahil olan başarılı oyuncu Barış Falay’ın canlandırdığı Harun’un hikayesi, ‘Paramparça’da tüm taşları yerinden oynatırken, Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ve Cihan (Erkan Petekkaya)’ın imkansız aşkları artık engel tanımayacak.

screen-shot-2015-09-14-at-10.14.41-am.png
Herkesin hayatını bir kez daha altüst edecek gelişmelerin yaşanacağı ‘Paramparça’da iki ailenin kaderi, yeniden ve bu kez hiç umulmadık dinamiklerle birbirine bağlanacak.

screen-shot-2015-09-14-at-10.14.24-am.png
Hazal'ın sesini duyan var mı?

Yalıda büyük huzursuzluklar yaşanırken, garajda patlayan bomba, bundan sonra yaşanacak çok daha büyük sorunların habercisidir. Patlama sesi, tekerlekli sandalyesinden Boğaz’ın serin sularına düşen Hazal’ın çığlığına karışır.

screen-shot-2015-09-14-at-10.14.04-am.png
Dilara ve Gülseren Yalıda bir arada!

Kurulan tuzak sonucu nezarethanede olan Ozan’dan da haber alamayan Cihan, kendisinin ve ailesinin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlar. Dilara, Gülseren’in yalıdan gitmesini isterken, Cihan, sevdiği kadın Gülseren’i tehlikenin içine atmamaya kararlıdır.

Yorumlar