BIST 1.089
DOLAR 6,97
EURO 8,20
ALTIN 442,52
HABER /  MEDYA

Paramparça 25. bölüm Hazal'ın korkunç oyunu!

Paramparça son bölüm yine nefes kesecek. 25. yeni bölümde Paramparça'da Hazal'ın oyunu Gülseren ve Cihan'ı çok kızdıracak. İşte yeni bölüm fragmanı

Abone ol

Paramparça son bölüm yine nefes kesecek. 25. yeni bölümde Paramparça'da Hazal'ın oyunu Gülseren ve Cihan'ı çok kızdıracak. İşte yeni bölüm fragmanı

 ÖZKAN DURMAK BİLMİYOR 

Gülseren’in börekçisinde ortalığı dağıtan ve haraç isteyen adamları Özkan’ın tuttuğunu öğrenen Cansu’nun Özkan’a duyduğu acıma duygusu, nefrete dönüşür. Cansu’yu geri kazanabilmek için her yolu deneyen Özkan çaresizlikle yanlış bir adım daha atar.

screen-shot-2015-05-18-at-9.40.39-am.png

GÜLSEREN’E ÇİÇEKLERİ KİM YOLLADI?

Özkan’dan bir türlü yakasını kurtaramayan Gülseren cephesinde ise isimsiz çiçek, sessiz telefon gibi tuhaf durumlar olmaktadır. Bunlara şahit olan Cihan’ın canı sıkılır. Cihan, Gülseren’den şüphelenip şüphelenmemek konusunda tereddütte kalır.

screen-shot-2015-05-18-at-9.40.53-am.png

RAHMİ BEY’İN KALBİ DAYANAMADI! 

Yalıda ise işler iyice karışıktır. Hazal artık Rahmi Bey’i tehdit edemeyeceğini çok acı bir şekilde anlar. Bu kez tehdit sırası Rahmi Bey’dedir. Rahmi Bey’in, Hazal’ı yapmaya zorladığı şey ise akıllara durgunluk verecek kadar tehlikelidir. Ancak Rahmi Bey’in kalbi kendi entrikalarına daha fazla dayanamaz.

ÖNCEKİ HABERLER
Karadayı 111. bölüm Necdet ortaya çıkacak mı?
Hakkari'de terör örgütünden son dakika askere saldırı
HDP il binasında son dakika patlama
İtalya'da emeklilere 500’er euro kemer sıkma iadesi
Mehmet Şimşek: 12 ikramiye verebilirdik
Survivor Mert Öcal ve Evrim Keklik aşk mı yaşıyor? Bomba itiraf geldi
Yorumlar 2 yorum