HABER /  MAGAZİN

Özcan Deniz evleniyor! Eş adayı Şeyda Aktan'ın yaşı olay

Ünlü aktör Özcan Deniz evliler kervanına katılma kararı aldı. Bugüne kadar bir çok ünlü isimle sevgili olan Özcan Deniz son sevgilisi Şeyda Aktan'ı eş adayı olarak seçti. İkili arasındaki yaş farkı ise dillerde.

20'li yaşlardaki kızlara olan aşkıyla ile bilinen Özcan Deniz son sevgilisini de yine aynı gruptan seçmişti. Yaklaşık bir yıldır Şeyda Aktan isimli mavi gözlü güzelle birlikte olan Özcan Deniz bu kez evlilik kararı aldı.

Özcan Deniz ile sevgilisinin arasındaki yaş farkı ise medyanın diline düşmüş durumda. Özcan Deniz müstakbel eş adayı Şeyda Aktan'dan tam 20 yaş büyük. Özcan Deniz 45 yaşında sevgilisi Şeyda Aktan ise henüz 25'inde... 

Kendisinden 20 yaş küçük olan Antalyalı sevgilisini ailesiyle tanıştıran Özcan Deniz, “Nikah birkaç ay içinde gerçekleşecek. Süreyi fazla uzatmayacağız. Bir an evvel baba olmak istiyorum” dedi. Özcan Deniz bu sözleriyle evlenme isteğinin asıl sebebini de ortaya koymuş oldu.

ÇOCUK İÇİN EVLENİYORÜnlü aktör ilerleyen yaşanı göz önüne alarak 'çocuk sahibi' olmak için nikah masasına oturuyor. Özcan Deniz instagram hesabında sık sık çocuklarla olan karelerini paylaşarak 'baba olma özlemini' dile getiriyor.

Tanju Çolak oğlunun düğününe gitmiyor! Sebebi de...

ÖNCEKİ HABERLER
O generalden FETÖ'cü subayları karanlığa gömen talimat
DGS sonuç öğren sonuc.osym.gov.tr sorgu ekranı
AYM Başkanı Zühtü Arslan'dan olay fotoğrafına açıklama
Ogan Şenyolcu kimdir ne iş yapıyor Eda Erol ile Alişan'ı ayıran adam
Bu yazı rahatsız edici! Murat Başoğlu ve ensest gerçeği
Hastane randevusu alma MHRS ekranı nasıl kayıt olunur?
Yorumlar 4 yorum