BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
GÜNCEL

Osmaniye’de garip bir olay hava aracı düştüğünü duyan koşup geldi

OSMANİYE’de garip bir olay, hava aracı düştüğünü duyan koşup geldi. Sosyal medya fenomeninin video çekmek için tasarladığı uçağın yere çakıldığını gören çevredeki vatandaşlar “İnansız Hava Aracı” düştüğünü zannederek kaza yerine koştuklarında şaşkınlıklarını gizleyemedi

Osmaniye'de sosyal medya fenomeni Sefa Kındır, video çekmek için tasarladığı uçağı karayolunda test ederken rüzgârında etkisiyle birden havalanan uçak yere çakıldı. İnsansız Hava Aracı (İHA) düştüğünü zannedip kaza yerine koşan çevredeki vatandaşlar gördükleri karşısında şaşkına dönerken, kaza geçiren fenomen ise yaşadığı garip olayı soğukkanlılıkla anlattı.

Yaptığı ilginç ve tehlikeli videolarla sürekli gündeme gelen sosyal medya fenomeni Sefa Kındır, bu defa ilginç bir çalışmaya imza attı. Uçak yapma hayali olan Kındır, 300 CC’lik motor kullanarak bir uçak tasarladı. Tasarladığı uçağı Güney Çevre Yolu’nda test etmek isteyen fenomen, işlerin ters gitmesi ve rüzgarında etkisiyle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yaklaşık 80 kilometre hıza ulaşan uçak, birden havalandı. Yoldan çıkan ve bariyerlere çarpan uçak yere çakıldı. “İnsansız Hava Aracı” düştüğünü zanneden çevredeki vatandaşlar hemen kaza yerine koştu. Vatandaşlar gördükleri karşında şaşkınlıklarını gizleyemezken, kazanın şokunu üzerinden atlatamayan fenomen de çevresine biriken insanları görünce şaşkınlığını gizleyemedi. 

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan LGBTİ Türk aile yapısını bozuyor mu?" sorusuna yanıt
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Akıncı 16. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 147. bölüm fragmanı
Doğduğun Ev Kaderindir 39. bölüm fragmanı
Alinur Aktaş'tan Kılıçdaroğlu'na Bursa cevabı
Kılıçdaroğlu: Millet İttifakı ortak karar alırsa cumhurbaşkanı adayı olurum
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Buket Aydın'a gönderme
Muğla'da horoz dövüştüren 20 kişiye paraya cezası
Kocaeli'de otomobilin kaldırıma çarptıktan sonra takla attığı kaza kamerada
Yorumlar