BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

Oğlunun cesedini sudan çıkardı

Serinlemek için girdiği gölette boğulan ve dalgıçların tarafından bulunan 13 yaşındaki Halil İbrahim'in cesedini, babası suya atlayıp, karaya çıkarttı.

Abone ol

Serinlemek için girdiği gölette boğulan ve dalgıçların tarafından bulunan 13 yaşındaki Halil İbrahim'in cesedini, babası suya atlayıp, karaya çıkarttı.

Olay, Karlısu Beldesi'ndeki sulama göletinde meydana geldi. Halil İbrahim Yanaray, 2 arkadaşı ile birlikte serinlemek için suya girdi. 3 arkadaş yüzerken, suyun üzerinde yılan görünce, paniğe kapıldı. 2 çocuk sudan çıkarken, Halil İbrahim Yanaray bir süre çırpındıktan sonra suda kayboldu. Bir süre kıyıda bekleyen iki çocuk, daha sonra durumu ailelerine ve jandarmaya haber verdi.

Sevk edilen jandarma ekibi, Sivil Savunma Müdürlüğü'nden dalgıç çağırdı. İki dalgıcın gölette yaklaşık 2 saat süren aramasında Halil İbrahim Yanaray'ın cesedi bulundu.

Kıyıda bekleyen Hikmet Yanaray, oğlunun bulunduğunu görünce, suya atlayıp, yüzmeye başladı. Dalgıçların olduğu yere ulaşan Hikmet Yanaray, oğlunun cansız bedenini yüzerek kıyıya kadar getirdi. Sığ suda oğlunun cesedini kucaklayan acılı baba Yanaray, karaya çıktığında gözyaşlarına boğuldu. Oğluna sarılan, öpüp, koklayan Yanaray'ın acısı yürekleri dağladı. Babanın elinden güçlükle alınan çocuğun cenazesi, ambulansla Antakya Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

ÖNCEKİ HABERLER
Erol Köse'nin sözleri 'Hadise' çıkaracak (video)
Esra Erol'un annelik sevinci
Erdoğan ve Kılıçdaroğlu nasıl bir lider?
Aden'de askerlere bombalı saldırı
İşte kariyerini bitiren görüntüler
AÖL sınav tarihleri 2020 AÖL 1. dönem güz sınav tarihleri
Yorumlar