BIST 9.530
DOLAR 32,47
EURO 34,85
ALTIN 2.479,43
HABER /  GÜNCEL

ÖGG sonuçları açıklandı 76. dönem Özel Güvenlik sonuç sayfası girişi

ÖGG güvenlik sonuçları açıklandı, günlerdir merakla beklenen 76. dönem Özel Güvenlik Sonuçları bugün egm.gov.tr adresinde erişime açıldı. Özel Güvenlik belgesine sahip olmak ya da sahip oldukları belgeleri yenilemek isteyen için yapılan ÖGG sınav sonuçları TC numarası ile http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr adresinde sorgulanacak. ÖGG sonuçları SMS ile adayların telefonuna gönderilmeyecek.

Abone ol

Özel güvenlik sınav sonuçları açıklandı. 76. ÖGG sınav sonuç bilgisi için egm.gov.tr adresi erişime açıldı. 8 Haziran pazar günü belirlenen sınav merkezlerinde yapılan Özel güvenlik sınav sonuçlarının Özel Güvenlik Daire Başkanlığı internet sitesi üzerinden 17-18 Haziran'da açıklanması bekleniyordu. ÖGG sonuçları gecikmeli de olsa bugün açıklandı. 

ÖGG sınav sonuçları için vatandaşların araştırması devam ediyor. Özel Güvenlik belgesine sahip olmak ya da sahip oldukları belgeleri yenilemek isteyen vatandaşların merakla araştırdığı ÖGG sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından neticelendirildikten sonra erişime bugün açıldı.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI:  8 Haziran Pazar günü 14.00'da gerçekleşen 76. Özel Güvenlik temel eğitimi sınav sonuçlarının, kesin tarihi belli olmasa da önceki açıklama takvimlerine göre 17-18 Haziran tarihlerinde açıklanacağı öngörülmekteydi fakat ÖGG sonuçları bugün açıklandı. 

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYIMLANDI: 8 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen sınavın ardından sorular ve cevaplar, Özel Güvenlik Daire Başkanlığı internet sitesi üzerinden yayımlandı. İ

76. TEMEL EĞİTİM SINAVININ TARİHİ DEĞİŞMİŞTİ: 27 Mayıs 2018 Tarihindeki Özel Güvenlik 76.Temel ve 52.Yenileme Eğitimi Sınavı 03 Haziran 2018 Pazar Günü Saat 14:00'da yapıldı.

SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR: Yazılı sınav sonucuna itiraz etme süresi ve il emniyet müdürlüklerince Özel Güvenlik Bilgi Sistemine itiraz kayıtlarının girileceği tarih aralığıdır. Bu tarih genellikle sonuç açıklanma tarihinden bir gün sonrası olmaktadır.

İtirazdan bir gün sonra ise yazılı sınav sonuçlarına yapılacak olan itirazlar değerlendirmeye tabii tutulması ve aynı gün içerisinde itiraz sonuçları adaylarla paylaşılması beklenmektedir.