BIST 5.032
DOLAR 19,07
EURO 20,53
ALTIN 1.212,87
HABER /  MEDYA

O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar ve Ateş, Kenan'ın miras oyununda ne yapacak? O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı ve detayları internethaber.com'da

Abone ol

O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar ve Ateş, Kenan'ın miras oyununda ne yapacak? Ganimet, Sultan'a gerçeği söyleyecek mi? Sultan'ın kızı gerçekte kim? O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

O HAYAT BENİM 86. BÖLÜM FRAGMANI

O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren internethaber.com'da olacak.

O HAYAT BENİM 85. BÖLÜM - SON BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet Emir ve Hasret’in mutluluk hayalleri, Kenan’ın yerleştirdiği bombayla paramparça oldu. Bahar, Atahan Holding’in başında, anne ve babasını gururlandıracak bir yönetici olmaya çalışırken, Ateş ona hayatının en acı haberini getirdi.

Efsun da bu kahredici süreçte Bahar’ın yanında durmaya çalıştı. Fakat miras başına üşüşen akbabalar, hepsi için bir kâbusa dönüştü. Sultan büyük bir ikilemin içine girdi.

Sultan, Hanife’nin kendisinden para koparmasına göz yummak istemedi. Ama ya gerçeği söylüyorsa, gerçekten kızımın kim olduğunu biliyorsa diye düşünmeden de edemezdi.

Ganimet olan biteni öğrenince kızılca kıyamet koptu. Hanife oynadığı oyunla kendi kuyusunu kazdı. Ve aralarından biri için yolun sonunun geldiğini hiçbiri kestirememişti.

O HAYAT BENİM 85. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ