BIST 5.032
DOLAR 19,06
EURO 20,52
ALTIN 1.211,24
HABER /  MEDYA

O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı sürpriz oyuncu dizide

O Hayat Benim 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Cezaevine giren Ganimet, Zeynep’e gerçek annesiyle ilgili bütün gerçekleri anlatmaya karar veriyor. O Hayat Benim 86. bölüm detayları internethaber.com'da.

Abone ol

O Hayat Benim 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ganimet, Zeynep'e gerçek kızı olmadığını söylüyor. Efsun ve Bahar kaçırılıyor. Yeni bölümde diziye sürpriz bir oyuncu konuk oluyor. O Hayat Benim 86 bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

O HAYAT BENİM 86. BÖLÜM FRAGMANI

O HAYAT BENİM 86. BÖLÜMDE NE OLACAK?

Cezaevine giren Ganimet, Zeynep’e gerçek annesiyle ilgili bütün gerçekleri anlatmaya karar verdi. Ona kızı olmadığını açıkladı. Ardından Zeynep, gerçek annesinin peşine düştü.

Efsun’un yokluğunu fark eden Sultan ve Arda, diğer yandan Ateş, Bahar ve Efsun’u bulmaya çalıştı.

Efsun ve Bahar'ın kaçırıldığı ortaya çıkar.

HAMDİ ALKAN O HAYAT BENİM'DE

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında dizinin yönetmenliğini üstlenen Hamdi Alkan, ‘O Hayat Benim’ kadrosuna dahil oldu.

O HAYAT BENİM 85. BÖLÜM - SON BÖLÜM ÖZETİ

Mehmet Emir ve Hasret’in mutluluk hayalleri, Kenan’ın yerleştirdiği bombayla paramparça oldu. Bahar, Atahan Holding’in başında, anne ve babasını gururlandıracak bir yönetici olmaya çalışırken, Ateş ona hayatının en acı haberini getirdi.

Efsun da bu kahredici süreçte Bahar’ın yanında durmaya çalıştı. Fakat miras başına üşüşen akbabalar, hepsi için bir kâbusa dönüştü. Sultan büyük bir ikilemin içine girdi.

Sultan, Hanife’nin kendisinden para koparmasına göz yummak istemedi. Ama ya gerçeği söylüyorsa, gerçekten kızımın kim olduğunu biliyorsa diye düşünmeden de edemezdi.

Ganimet olan biteni öğrenince kızılca kıyamet koptu. Hanife oynadığı oyunla kendi kuyusunu kazdı. Ve aralarından biri için yolun sonunun geldiğini hiçbiri kestirememişti.

O HAYAT BENİM 85. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ