BIST 10.166
DOLAR 32,28
EURO 34,92
ALTIN 2.410,46
HABER /  GÜNCEL

Nezih Barut olay doğum günü videosuyla ilgili konuştu

Abdi İbrahim’in patronu Nezih Barut için hazırlanan doğum günü videosu olay olunca Nezih Barut bir açıklama yaptı.

Abone ol

Türkiye’nin en önde gelen ilaç şirketi Abdi İbrahim’in patronu Nezih Barut’a çalışanları tarafından hazırlanan doğum günü videosu Youtube’a yüklenince sosyal medyada gündem yarattı.

Abdi İbrahim genel merkezindeki çalışanların yanı sıra Azerbaycan, Kazakistan ve Cezayir’deki çalışanların, mavi yakalıların da katıldığı 12 dakikalık videoda Nezih Barut’un kişilik özellikleri anlatılmıştı. Video sosyal medyada çok ses getirince Nezih Barut'tan bir açıklama geldi.

Nezih Barut, ‘Arkadaşlarımın iyi niyetle hazırladıkları bir video. Ben de bilmiyordum. Memnun oldum. Sürpriz oldu benim için de. Ben de izledikten sonra herkese bir teşekkür maili attım. Ancak bu video kurum içinde bir paylaşımdı. Ne yazık ki sosyal medyaya ulaştırıldığında farklı yorumlara neden oldu. Arkadaşlarımın iyi niyetle hazırladığı ve benim için de sürpriz olan videoyu çok beğendim ve bu beğenimi de arkadaşlarımla paylaştım. Sosyal medyayı sürekli takip eden birisi olarak bu tür yorumları doğal buluyorum. Sizin çok beğendiğiniz bir şeyi bir başkası beğenmeyebilir. Ancak benimle ilgili bir videonun bu kadar konuşulması beni şaşırttı. Bunca emek vererek yaptıkları çalışmadan dolayı eleştirilere maruz kalan arkadaşlarıma haksızlık yapıldığını düşünüyorum’ diye konuştu.