BIST 1.439
DOLAR 8,51
EURO 10,33
ALTIN 508,54
HABER /  GÜNCEL

Nevşehir'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı

NEVŞEHİR hava durumu kar alarmıyla gelince yarın yani 15 Ocak pazartesi günü okullar tatil mi sorusu için gözler Nevşehir valiliğine döndü. Kar tatili kararını Nevşehir valiliği ilerleyen saatlerdeki duruma göre netleştirecek. Yarın kar yağışı etkisini artırarak devam edecek. Haliyle 15.01.2018 pazartesi günü okulların tatil olma ihtimali bulunuyor.

Abone ol

NEVŞEHİR kar yağışı altında kalırken meteorolojiden 15 ocak pazartesi günü için de uyarı geldi. Kar yağışı ile birlikte öğrencilerin gözü de Nevşehir Valiliğine döndü. Yarın yani 15 Ocak 2018 pazartesi günü okullar tatil olabilir. Nevşehir valiliği ilerleyen saatlerde yapacağı son durum değerlendirmesi ile bunu netleştirecek. Kar tatili kararı çıktığında bu haberde gelişmeleri bulacaksınız.

Nevşehir'de yarın da yoğun bir kar yağışı bekleniyor. Meteorolojinin 15 Ocak pazartesi günü için uyardığı iller listesi şöyle : İstanbul, Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Amasya, Tokat, Sinop, Yozgat, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Sivas, Erzincan, Tunceli, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan ve Artvin. 

Yarın okullar tatil mi? -15 Ocak 2018 kar tatili olan iller listesi 
Nevşehir için meteoroloji 5 günlük hava durumu tahmini yayınladı. Yarın yani 15 Ocak pazartesi günü kar devam ediyor. İşte Nevşehir hava durumu;

ÖNCEKİ HABERLER
Zonguldak'ta pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Düzce'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Kocaeli'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Yozgat'ta pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Rus uzmanlardan korkutan uyarı! Büyük bir savaşa...
Kayseri'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
İstanbul'da araçlar yolda duramadı
Amasya'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Ağrı'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Yorumlar