BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,39
ALTIN 498,58
HABER /  GÜNCEL

Düzce'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı

DÜZCE hava durumu kar alarmıyla gelince yarın yani 15 Ocak pazartesi günü okullar tatil mi sorusu için gözler Düzce valiliğine döndü. Kar tatili kararını Düzce valiliği ilerleyen saatlerdeki duruma göre netleştirecek. Yarın kar yağışı etkisini artırarak devam edecek. Haliyle 15.01.2018 pazartesi günü okulların tatil olma ihtimali bulunuyor.

Abone ol

Düzce kar yağışı altında kalırken meteorolojiden 15 ocak pazartesi günü için de uyarı geldi. Kar yağışı ile birlikte öğrencilerin gözü de Düzce Valiliğine döndü. Yarın yani 15 Ocak 2018 pazartesi günü okullar tatil olabilir. Düzce valiliği ilerleyen saatlerde yapacağı son durum değerlendirmesi ile bunu netleştirecek. Kar tatili kararı çıktığında bu haberde gelişmeleri bulacaksınız.

Düzce'de yarın da yoğun bir kar yağışı bekleniyor. Meteorolojinin 15 Ocak pazartesi günü için uyardığı iller listesi şöyle : İstanbul, Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Amasya, Tokat, Sinop, Yozgat, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Sivas, Erzincan, Tunceli, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan ve Artvin. 

Yarın okullar tatil mi? -15 Ocak 2018 kar tatili olan iller listesi 
Düzce için meteoroloji 5 günlük hava durumu tahmini yayınladı. Yarın yani 15 Ocak pazartesi günü kar devam ediyor. İşte Düzce hava durumu;

ÖNCEKİ HABERLER
Son deprem Peru'da çok şiddetli
Babalar Günü için süper fırsatlar!
Kocaeli'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
İstanbul'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Rus uzmanlardan korkutan uyarı! Büyük bir savaşa...
İstanbul'da araçlar yolda duramadı
Amasya'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Ağrı'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Kastamonu'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Ünlü deprem uzmanı İstanbul için net tarih verdi
Yorumlar