BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,39
ALTIN 497,83
HABER /  GÜNCEL

Kocaeli'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı

KOCAELİ hava durumu kar alarmıyla gelince yarın yani 15 Ocak pazartesi günü okullar tatil mi sorusu için gözler Kocaeli valiliğine döndü. Kar tatili kararını Kocaeli valiliği ilerleyen saatlerdeki duruma göre netleştirecek. Yarın kar yağışı etkisini artırarak devam edecek. Haliyle 15.01.2018 pazartesi günü okulların tatil olma ihtimali bulunuyor.

Abone ol

KOCAELİ kar yağışı altında kalırken meteorolojiden 15 ocak pazartesi günü için de uyarı geldi. Kar yağışı ile birlikte öğrencilerin gözü de Kocaeli Valiliğine döndü. Yarın yani 15 Ocak 2018 pazartesi günü okullar tatil olabilir. Kocaeli valiliği ilerleyen saatlerde yapacağı son durum değerlendirmesi ile bunu netleştirecek. Kar tatili kararı çıktığında bu haberde gelişmeleri bulacaksınız.

Kocaeli'de yarın da yoğun bir kar yağışı bekleniyor. Meteorolojinin 15 Ocak pazartesi günü için uyardığı iller listesi şöyle : İstanbul, Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Çorum, Amasya, Tokat, Sinop, Yozgat, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Kayseri, Kırşehir, Sivas, Erzincan, Tunceli, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Bingöl, Muş, Bitlis, Hakkari, Van, Ağrı, Iğdır, Kars, Ardahan ve Artvin. 

Yarın okullar tatil mi? -15 Ocak 2018 kar tatili olan iller listesi 
Kocaeli için meteoroloji 5 günlük hava durumu tahmini yayınladı. Yarın yani 15 Ocak pazartesi günü kar devam ediyor. İşte Kayseri hava durumu;

ÖNCEKİ HABERLER
Yozgat'ta pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Babalar Günü için süper fırsatlar!
İstanbul'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Kayseri'de pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
İstanbul'da araçlar yolda duramadı
Ağrı'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Kastamonu'da pazartesi okullar tatil mi valiliğin 15 Ocak kararı
Ünlü deprem uzmanı İstanbul için net tarih verdi
Valiliğin kararı - Yarın 15 Ocak pazartesi okullar tatil mi?
Jantın ısındığını farketmeyince alev topuna döndü!
Yorumlar