BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
HABER /  MAGAZİN

Nejat İşler'den kötü haber TIKLA GÖR

95 günlük yoğun bakım sürecinin ardından taburcu olan Nejat İşler, yeniden hastaneye yattı ve ameliyat oldu.

Abone ol

Septik şok nedeniyle 95 gün yoğun bakımda kalan Nejat İşler, bu kez parmak uçlarındaki giderilemeyen sorun nedeniyle hastanede.

Ünlü oyuncunun geçtiğimiz gün sağ el parmaklarından operasyon geçirdiği ortaya çıktı. İşler'in sağ elindeki iki parmağı kesildi.

AMELİYAT 5 SAAT SÜRDÜ

Doktorlar, yoğun bakım süreci uzayan hastalarda görülebilen bir sorundan dolayı sağ el parmakları moraran İşler’e ameliyat olması gerektiğini söyledi.

SAĞ EL PARMAKLARINDA KESİNTİ

Doktorlar, yoğun bakım süreci uzayan hastalarda görülebilen bir sorundan dolayı sağ el parmakları moraran İşler’e ameliyat olması gerektiğini söyledi. Sağ el iki parmakta ampütasyon, diğer üç parmakta ise depritman ve greftleme yapılan operasyon beş saat sürdü.

PARMAKLARIN SADECE BİR KISMI KESİLDİ
 
Gazeteci Önder Sarıahmetoğlu Nejat İşler'in parmaklarının sadece bir kısmının kesildiğini, tam bir uzuv kaybı olmadığını söyledi.

screen-shot-2014-06-19-at-1.04.01-pm.png

AMPÜTASYON NEDİR?

Ampütasyon, vücudun çıkıntı biçimindeki herhangi bir organının, özellikle de kol ve bacakların tamamen ya da kısmen cerrahi yöntemlerle kesilip alınması. Kol ya da bacakların biri ya da her ikisi doğuştan eksik olan kişiler için de doğuştan gelme (konjenital) ampütasyon terimi kullanılır. 

24866516-(1).jpg 


 

ÖNCEKİ HABERLER
İşte Balyoz’un kısa kararı
Türk Telekom'un tahvil ihracına rekor talep
Avrupa turuyla ilgili bilgi verdi
Trafik canavarı 5 yılda 19 bin 936 can aldı
Zehri tedavi ediyor eti öldürüyor
Babalık izni kaç gün 657 memurların babalık izni
Yorumlar 10 yorum