BIST 4.505
DOLAR 18,83
EURO 20,19
ALTIN 1.135,50
HABER /  MEDYA

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm 5. bölüm fragmanı

Kösem Muhteşem Yüzyıl son bölüm ekran başına kilitledi son bölüm izleyin. Kösem Sultan 4. bölümde Safiye Sultan ve Ahmed arasında savaş başladı yeni entrikalar sarayı karıştırdı. Kösem Sultan 5. bölüm fragmanında neler olacak yeni fragman internethaber'de

Abone ol

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan son bölüm yine soluksuz izlendi Kösem Sultan son bölüm izleyin. Kösem Sultan 4. bölümde Safiye Sultan ve Ahmed bir kez daha karşı karşıya geldi. Anastasia ise isyan ediyor ve saraydan kaçmak için yeni bir plan yapıyor. Muhteşem Yüzyıl 5. bölümde neler olacak? Muhteşem Yüzyıl 5. bölüm fragmanları internethaber'de...

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 5. BÖLÜM FRAGMANI

Kösem Sultan son bölümünde; Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta asker isyan etti. Anastasia saraydan kaçmaya çalışırken, karanlık bir sırra şahit oluyor ve ölümle burun buruna geliyor! Safiye Sultan saraydan sürgün edilince askeri isyana teşvik ediyor! Asker sarayın kapılarına dayanıyor! Sultan Ahmed isyanı durdurabilmek için çabalarken, Safiye Ahmed’e şok bir teklifte bulunuyor! Ahmed ve İskender kum meydanındaki düelloda karşı karşıya geliyor! Anastasia hayatta kalabilmek için büyük bir oyuna başvuruyor!

Sultan Ahmed’e git gide bağlanan Anastasia için bu aşktan kaçmanın tek yolu, saraydan ayrılmaktır. Karanlık dehlizlerde çıkış yolunu ararken, sarayı derinden sarsacak bir sırra şahit olur ve ölümle burun buruna gelir.

İktidarını Ahmed’e kabul ettirmeye çalışan Safiye Sultan, yeniçeri ve sipahiyi isyana teşvik eder. Sarayın kapılarına dayanan askerin öfkesini, hızır gibi yetişen Aziz Mahmud Hüdayi yatıştırır. Ancak Safiye’nin yeni bir planı vardır.

İskender, ne pahasına olursa olsun Anastasia’yı bulup ona verdiği sözü tutacaktır. Anastasia’nın kurdelesi ortadan kaybolunca, ocağı birbirine katar. Yeniçeri ocağına yaptığı ziyarette Ahmed, İskender’i gözüne kestirir ve onu düelloya davet eder. Kum meydanında yapılan düelloda İskender öyle bir hata yapar ki cezası ölümdür!

Gittikçe büyüyen isyan kontrolden çıkar. Köşeye sıkışan Ahmed’e, Safiye’nin bir teklifi vardır. Ahmed, Safiye’nin şartına boyun eğecek midir? Anastasia ise hayatta kalabilmek için tehlikeli bir oyun oynar.

Popüler iş ilanlarını görmek için tıklayın!