BIST 10.771
DOLAR 32,82
EURO 35,14
ALTIN 2.450,67
HABER /  EKONOMİ

Alanya'daki iki otel dünyanın zirvesinde!

Thomas Cook, yetişkin konsepti Sunprime otelleri arasında yaptığı değerlendirme anketinde Alanya'dan iki oteli derece verdi. İşte dünyanın zirvesindeki o oteller;

Abone ol

Dünyanın en büyük tur operatörlerinden Thomas Cook, yetişkin konsepti Sunprime otelleri arasında yaptığı yılsonu misafir kalite değerlemesinde Alanya’dan iki Sunprime otelini dünya üçüncüsü ve Türkiye birincisi olarak belirledi.

Yılboyu Sunprime otellerinde kalan misafirlerinden elde edilen anketlerin sonucunda verilen kalite ödülünde Alanya otelleri olan Cimrin Turizm İnşaat şirketina ait Sunprime C-Lounge ve Güçlü Turizm İşletmecilik’e ait Sunprime Alanya Beach aynı puanı alarak üçüncülüğü paylaştı.

ÖDÜL TÖRENİ STOCKHOLM'DE

İki Alanya otelinin de kürsüde yer alması Stockholm’de yapılan ödül törenine katılan Thomas Cook Kuzey Avrupa temsilcileri tarafından övgüyle karşılandı. Sunprime konseptinin gelişmesinde ve misafir memnuniyetinin yükselmesinde gösterilen çabadan dolayı Thomas Cook yetkilileri her iki otele de teşekkür ettiler.

HEDEF YÜKSEK STANDART

Thomas Cook’un adult only konsepti olan Sunprime; Tayland, İspanya, Yunanistan, Kıbrıs ve Türkiye’deki otellerden oluşuyor. Thomas Cook’un üst segment misafir grubuna hitab eden konsept, sunduğu yüksek standartlarla misafir memnuniyetini en üst düzeye taşımayı hedefliyor.