BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

Minik Irmak, Erdoğan'ı göremeyince hüngür hüngür ağladı!

Yozgat'ta önceki gün yapılan AK Parti 6. Olağan İl Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşemeyen 4 yaşındaki Irmak Ayşe İstek, gözyaşına boğuldu.

Abone ol

Yozgat'ta önceki gün yapılan AK Parti 6. Olağan İl Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşemeyen 4 yaşındaki Irmak Ayşe İstek, üzüntüden hüngür hüngür ağladı.

Kongrenin düzenlendiği Rıza Kayaalp Spor Salonu'nda jimnastik eğitimi alan Irmak Ayşe İstek, sporcu arkadaşlarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılayıp çiçek vermek için hazırlık yaptı.''ÇİÇEK TAKDİM EDECEKTİ''
Anne Tuğba İstek ise eve geldiğinde kızı Irmak'ın çok üzüldüğünü ve ağladığını belirterek, "O gün Cumhurbaşkanımız Yozgat'a geldiğinde sporcular çiçek merasimi yapacaktı. Irmak çiçek takdim edecekti Cumhurbaşkanımıza. Program geciktiği içinde öğretmenimiz bizi evimize gönderdi. Eve geldiğimizde Irmak çok üzüldü ve çok ağladı. Çünkü çok seviyor Cumhurbaşkanımızı. Ben de öyle bir videosunu çekmek istemiştim. Umarım tekrardan böyle bir şey olur ve Irmak, Cumhurbaşkanımızı görür" şeklinde konuştu.


BEĞENİ REKORI KIRDI
Minik Irmak'ın Erdoğan'ı görememesi üzerine hüngür hüngür ağladığı video, sosyal medyada ilgi çekti. Hatta beğeni rekoru kırdı.

ÖNCEKİ HABERLER
Kanal İstanbul projesi güzergahındaki 3S Firuze Konakları’nda yaşam başlıyor
Kılıçdaroğlu 15 Temmuz'da sokağa dökülenlere 'militan' dedi
Fatih Ürek kilo verdikçe veriyor son haline bakın bomba!
Murat Hazinedar'dan çirkin "burs" oyunu...
HDP'li Altan Tan için rekor hapis istemi!
28 Ekim tatil mi 2020 hangi güne denk geliyor?
Yorumlar 13 yorum