BIST 117.313
DOLAR 6,87
EURO 7,81
ALTIN 398,48
HABER /  MAGAZİN

Fatih Ürek kilo verdikçe veriyor son haline bakın bomba!

Fatih Ürek kimdir aslen nereli kaç yaşında? Uzun zamandır ekranlarda olmayan Fatih Ürek bugün Seda Sayan'ın programına katıldı. Epeyce kilo veren Fatih Ürek nasıl zayıfladı kaç kilo verdi sorusu soruluyor.

Abone ol

Yılan dansıyla şov yaparak ünlenen Fatih Ürek'in son hali şaşırttı. Oldukça kilo verdiği gözlenen Fatih Ürek'in nasıl zayıfladığı merak ediliyor. Fatih Ürek ile ilgili detaylara gelin yakından bakalım.

3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum‘da doğan Fatih Ürek yaptığı danslarla adından söz ettirdi. Sahne deyince akıllara gelen isimlerden biri olan Fatih Ürek kısa sürede çok hızlı kilo verdi. Formunu da koruyan Fatih Ürek nasıl kilo verdiğini anlattı. Mide küçültme ameliyatı geçirerek kilo veren Fatih Ürek toplamda 30 kilodan fazla zayıfladı. Şimdi sahneyi daha iyi kullandığını söyleyen Fatih Ürek'in son hali binlerce beğeni ve yorum aldı. İşte Fatih Ürek'in son hali;

FATİH ÜREK KİMDİR? 

Fatih Ürek, 3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum‘da doğmuştur. Sevgi, Selvi, Nurgül adında 3 ablası olan Fatih Ürek bir yaşındayken, Erzurum‘da bir sucuk fabrikasında kasaplık yapan, aslen Malatya‘lı olan babası Şerafettin Ürek’in Bursa‘ya taşınması ile orada büyüdü. Annesi Seher Hanımdır. İlkokulu Bursa’da okudu. Babası çalışmak için İstanbul‘a gitti. Babası altı ayda bir eve geliyordu bu yüzden onu annesi büyüttü. Orta birde beklemeye kalır: ‘‘O sene Bursa Devlet Tiyatrosu’nun figüran kadrosuna girdi. 20 yaşına kadar tiyatroda çalıştı. Sonra haksızlık yapıldığını düşündüğü için işten çıktı. Bu dönemde; züccaciyecide, mobilyacıda çalıştı, kuş sattı. Ablasıyla bir gün; Taylan Gazinosu’na yemea şarkı söyle diye ısrar ettiler, beğenilince ardından İş teklif ettiler. Böylece sahneye adım atmış oldu. Bu arada züccaciyecide çalışmaya devam ederek bir hoca tutup şarkı çalışmaya başladı. Gençliğinde ses sanatçısı olmaya karar verdikten sonra Bursa’da Taylan Gazinosunda çalışmaya başladı, daha sonra da 1989 yılında İstanbul’a taşındı. Önce Şişli’de oturdu, sonra para kazanmaya başladıkça semt değiştirdi, önce Etiler’e, oradan Tarabya ve Sarıyer’e taşındı. 1993 yılında çıkardığı Yaktı Yaktı albümüyle, Times Dergisinin düzenlediği ankette “Best Album Cover Of All Time” ödülünü kazandı. Fatih Ürek, köfte dudaklarıyla çizgi film kahramanı Fred Çakmaştaş’a benzetilmektedir. Parıltılı pantolon, Transparan gömlek, Yılan dansı ve “Hadi Hadi” şarkısıyla gülen suratı hafızalara kazınmıştır. 

ÖNCEKİ HABERLER
HDP'li Altan Tan için rekor hapis istemi!
FÖTÖ ablalarının gizli yazışması : 'Bilseniz sevinçten çıldırırsınız'
Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme!
Bomba iddia! Terör örgütü PYD İsrail'i...
Alibaba'nın yapay zekası ile insan okuma testinde yarıştı
A101 kurbanlık fiyatları 2020 canlı koç kurbanlık fiyatları kaç para?
Yorumlar