BIST 11.174
DOLAR 33,05
EURO 36,03
ALTIN 2.559,75
HABER /  GÜNCEL

MHP lideri Devlet Bahçeli oyunu kullandı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oyunu kullanmak üzere Ankara Anıttepe Ortaokulu'na geldi. Bahçeli'nin kolunun sargılı olduğu görüldü.

Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu Çankaya'da kullandı. Ankara Anıttepe Ortaokulu'nda oyunu kullanan Bahçeli, akabinde ise kısa bir açıklama yaptı.

Bahçeli açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Adaylara başarılar"

Değerli basın mensupları, mahalli idareler seçiminin ilkini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Adaylara başarılar diliyorum. Devletimiz ve milletimiz çin hayırlı olmasını diliyorum. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyorum. Sonuçları partiden takip edeceğim. Partiye geçiyorum.Kolundaki sargı dikkati çekti

Geçtiğimiz haftalarda ters bir harekete bağlı olarak, omuz burkulması sonucu kolunda bir incinme meydana gelen Bahçeli'nin kolunun sarılı olduğu ve yüzünde şişlikler olduğu görüldü.

Yüzündeki morlukların sebebi belli oldu

Bahçeli'nin yüzündeki morluklar dikkat çekerken MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 10Haber'e yaptığı açıklamada merak edilen soruya cevap verdi. Büyükataman şunları söyledi: "Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.”