BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
HABER /  GÜNCEL

Metin Feyzioğlu için bomba iddia!

Başbakan Erdoğan ve Metin Feyzioğlu arasındaki gerginliğin yansımaları sürüyor. Abdurrahman Şimşek Feyzioğlu ile ilgili şaşırtıcı iddialarda bulundu.

Abone ol

A Haber'de yayınlanan Yüzde Yüz Siyaset programında Sabah Gazetesi Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Şimşek, Feyzioğlu'nun, Ergenekon süreci başladığında, yurtdışına çıkan Bedrettin Dalan'la gizlice görüşmek üzere Miami'ye gittiğini, orada kendisinden 5 milyon dolar istediği, Dalan'ın ise Feyzioğlu'nu tekme tokat dışarı atmamak için kendini zor tuttuğunu, çok sinirlendiğini anlattı.

Abdurrahman Şimşek o olayı şöyle anlattı:

Ergenekon operasonu oluyor, Metin Feyzioğlu Yargıtay Üyesi Ahmet Ceylani Tuğrul vasıtasıyla Bedrettin Dalan'a ulaşıyor. Görüşmek istiyor. Dalan da Amerika'da Miami'de. Feyzioğlu Dalan'la gizlice buluşmak için Miami'ye gidiyor.

SİZİN AVUKATINIZ OLMAK İSTİYORUM

Görüşmede Bedrettin Dalan, eşi, çocuğu ve bir kişi daha var. Oturuyorlar konuşuyorlar. Feyzioğlu diyor ki "Çok üzüldüm. Size yapılan haksızlıktır, şöyledir, böyledir, sizin avukatlığınızı üstlenmek istiyorum" diyor. Bedrettin Bey de dinliyor. "Tabi olur" diyor.

FEYZİOĞLU 5 MİLYON DOLAR İSTEYİNCE DALAN ÇILDIRIYOR

Feyzioğlu Dalan'dan 5 milyon dolar istiyor. Eşine bakıyor, çocuğuna bakıyor, "Ne diyor bu adam" diyor. Türkiye'den kalkmış gitmiş, "Size yapılan bu uygulama yanlış" falan diye anlatıyor. Sonra 5 milyon dolar istiyor.

Bedrettin Dalan neredeyse dövecek, tekme tokat dışarı atacak ama atmıyor, zor tutuyor kendini. Adam çıldırıyor. "Ben neyin derdindeyim, sen 5 milyon doların derdindesin" diyor.

Feyzioğlu böyle bir adam. Her yerde şov yapmaya müsait bir kişilik.

Bu olayı bana, Dalan'ın en yakınından kişiler anlattı. Bedrettin Dalan dinliyorsa bağlanabilir yayına.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan o örgüte çok sert çıktı
İnternetten ilan verenler dikkat!
Feyzioğlu'ndan Bahçeli'ye flaş yanıt!
Engelli çocuk dehşeti yaşadı
Eski F.Bahçeliyle Brezilya’ya
AİHM’ye çok sert cevap
Askeri birliğe taciz ateşi: 1 yaralı
İstanbul Marina'dan %100 prim
Hastaneye sevk edildi
'Batı Antarktika'daki buzulların erimesi durdurulamaz'
Yorumlar 72 yorum