YAZARLAR

MERCEDES'İN EN ŞIK SHOWROOMU KOLUMAN LEVENT'TE AÇILDI

Mercedes-Benz'in en yeni en teknolojik ve en şık shoowroomu Koluman tarafından Levent'te açıldı. 6 milyon TL lik yatırımla açtığı bu showroomda Koluman 7/24 servis hizmeti veriyor.

Mercedes-Benz'in en yeni en teknolojik ve en şıkshoowroomu Koluman tarafından Levent'te açıldı. 6 milyon TL likyatırımla açtığı bu showroomda Koluman 7/24 servis hizmetiveriyor. 

Bu lüks showroomda kendinizi ayrıcalıklı hissedin diye tümdetaylar düşünülmüş. Eğer Mercedes sahibi olmak için gittiysenizsatış danışmanlarının yardımı haricinde kendiniz aracınızıoluşturabiliyorsunuz. Motor, döşeme, jant vs gibi seçimleriniziyapabileceğiniz digital ekranlar bulunuyor. Ayrıca vaktiniz bol isedinlenme alanlarında yine size temin edilen ipad ler ile de aynıişlemi yapabilir ardından satış danışmanından destek alabilirsiniz.Hatta bu alanlarda rahatsız edilmek istemiyorsanız yalnızkalabileceğiniz şekilde tasarlanan özel bir bölüm bilevar.

Koluman Levent'te bulunma sebebiniz Mercedes sahibi olmakyada araçları yakından tanımak değilde servis içinse 7/24 açık olanservise dilediğiniz saatte gidebiliyorsunuz. Aracınızı beklediğinizsüre içerisinde kafede ikramların keyfini çıkarabilir ve ya dahafazla vaktiniz var ise spor salonunda spor yaparak vakitgeçirebilirsiniz. Masa tenisinden pilatese kadar serviste geçenzamanınızı harcanmış olarak hissetmeyeceğiniz aktiviteler bulunuyorbu salonda. Servise gitmeyi eziyet olmaktan çıkarıp keyifli zamangeçirmeye çeviren bu haliyle bile vaktiniz yoksa, Koluman hangisaat olursa olsun aracınızı almak için bir çekici gönderiyor.Aracınızın işi uzunsa yine size kullanabileceğiniz başka bir araçgöndererek kendinizi olabildiğince özel hissetmenizi sağlıyorlar.Mercedes-Benz markasının Türkiye'deki en ileri teknoloji vetasarımla donatılmış bayisini Levent'e yolu düşen lüks otomobiltutkunları mutlaka ziyaret etmeli ..

Yorumlar1 yorum