HABER /  İYİ PARTİ

Meral Akşener Balıkesir adayını açıkladı

2019 Mart seçimleri için partiler adaylarını tek tek açıklamaya başladı. İYİ Parti de adaylarını yavaş yavaş açıklıyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün grup toplantısında partisinin Balıkesir adayını açıkladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Meclis grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı'nın İsmail Ok olduğunu açıkladı.

Akşener; ''Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız İsmail Ok kardeşimdir. Kendisine "Balıkesir’e gideceksin" dediğimde "sayın başkanım sizin dediğiniz her şey benim için görevdir" dedi. İşte Akşener'in konuşmasından satırbaşları:

MİLLET SENDEN DE HESAP SORACAK: "AKP’ye, MHP’ye ve CHP’ye oy veren değerli kardeşlerim biz sisiz canımız kadar seviyoruz. Kendi seçmenimizle sizi ayırmıyoruz. Siz de bizim gibi daha huzurlu bir Türkiye istiyorsunuz ve bu amaç doğrultusunda size en yakın partiye oy veriyorsunuz. Hiçbir vatan evladı ülkesinin kötülüğünü istemez. Siyasetin sizin aranıza girmesine izin vermeyeceğiz.

ÜLKEYİ UÇURUMDAN AŞAĞI UÇURDU: Bir de değişmeyen gündemimiz ekonomik kriz. Türkiye ekonomide hızla 2002 seviyesine döndü. İktidar başladığı noktada bırakmaya karar verdi. ‘Türkiye’yi uçuracağız’ diyenler, ülkeyi uçurumdan aşağı uçurdu. 2023’le yola çıktılar kesmedi 2017 oldu. Bütün veriler gösteriyor ki 2019 çok daha ağır geçecek.

SOĞANI TERÖR ÖRGÜTÜ İLAN ETTİ: "Putin’le, Macron’la arası iyi, Trump kardeşi ama enflasyon düşmüyor. Şimdi yeni bir şey icat etti. Soğan lobisi. Soğanı terör örgütü ilan etti. İzahı yapılamayan şeyin mizahı yapılır. Millet bunula dalga geçiyor. Yandaş şöyle manşet atıyor: “Mardin’de 30 ton soğan ele geçirildi” ne yapacak bu adam hepsini tezgaha mı dökecek, tarlaya mı atacak? Domates uçup gitmiş yarın seraları da mı basacaksın? Enflasyonun sebebi pazarcılar, esnaflar en sonunda da çiftçilermiş meğer."

EN BÜYÜK STOKÇU SENSİN: Stokçuluk yaptırmayacakmış en büyük stokçu sensin. Onlarca özel uçağın 300 tane lüks aracın var. Sen ülkeyi düze çıkar da kimse stokçuluk yapamaz. Üretimi düzeltmez, israftan vazgeçmesen bu yangını söndüremezsin. Sopayla hayat pahalılığını yok etmek mümkün mü? Alemin tek akıllısı siz misiniz? Damatları fırıncının, çiftçinin üzerine sürmek başkasının aklına gelmiyor mu?

FATURAYI VATANDAŞA KESECEKSİN ÖYLE Mİ: Her şeyi dışarıdan alıyorsun. Saman ithal, inek ithal böyle bir şey olabilir mi? Suriye’den pamuk ithal ediyorsun kardeşim. Faturayı da vatandaşa keseceksin öyle mi! Geçti o işler...‘Eyyt’ dediğinde susan muhalefet yok karşında. Açığını bulup tehditle diz çöktüreceğin insanlar yok karşında, cesurlar ordusu var senin karşında. Bu çürümüş düzenin gerçek bir alternatifi var. Artık İYİ Parti var. Şimdiye kadar kime oy vermiş olursan ol ‘yetti artık’ diyorsan gel İYİ Partiye.

SİZİN DE ERDOĞAN’IN DA BOYUNU AŞAR: “İYİ Parti’nin HDP’ye bakışı gayet nettir. Terör örgütünün gölgesinin bile düştüğü yerde iyi partinin işi olamaz. İktidarın başı AİHM kararıyla esip gürlüyor ama kararlar bellidir. Türk yargısı mahkemeyi görür karar bağlar, konu da kapanıp gider. Bu yeni bir papaz davasıdır. Kavga ediyormuş gibi göstermek için. Bunlar AKP’li bir heyeti Almanya’ya gönderdiler, federasyon sistemini incelemek için. Kıbrıs’la ilgili bir açıklama yapmıştık. Sahipler rahatsız olmuş The Guardian bir başlık atmış Türkiye’yi işgalcilikle suçlamış. Hükümetin basiretsizliği sizi kandırmasın gerekirse Ayşe yeniden tatile çıkacak

ÖNCEKİ HABERLER
Altın ve dolarda son durum Düşüş devam ediyor
Apple dudak uçuklatan telefon fiyatını indirdi!
İYİ Parti Balıkesir Belediye Başkan adayı belli oldu! İsmail Ok kimdir?
Seda Başbuğ kimdir Acun Ilıcalı'nın ilk eşi kızı Banu Ilıcalı yaşı kaç?
Ayakkabı firması HOTİÇ'e şok suçlama Değerinin üstünde gösterdiler
Kreş yardımı için başvuru şartları neler TC ile başvuru ekranı
Yorumlar 15 yorum